Основан 1974

Състав на Montpellier
ППППР
Stade de la Mosson-Mondial 98 · 32 939
Montpellier
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() S. Ngapandouetnbu | 11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,4 |
![]() M. Michel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() V. DžodiÄ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() S. Ngapandouetnbu | 11 | 0 | 7,4 |
![]() M. Michel | 0 | 0 | 0,0 |
![]() V. DžodiÄ | 0 | 0 | 0,0 |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Laporte | 11 | 990 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7,3 |
![]() T. Sainte-Luce | 9 | 789 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7,1 |
![]() Y. Mouanga | 9 | 729 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,9 |
![]() Naoufel El Hannach | 10 | 640 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,0 |
![]() Y. Zouaoui | 4 | 290 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() E. Tchato | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() A. Sissoko | 1 | 80 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7,2 |
![]() M. Chambon | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() T. Diallo | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. Laporte | 11 | 0 | 7,3 |
![]() T. Sainte-Luce | 9 | 1 | 7,1 |
![]() Y. Mouanga | 9 | 0 | 6,9 |
![]() Naoufel El Hannach | 10 | 0 | 6,0 |
![]() Y. Zouaoui | 4 | 0 | 6,8 |
![]() E. Tchato | 2 | 0 | 6,7 |
![]() A. Sissoko | 1 | 0 | 7,2 |
![]() M. Chambon | 0 | 0 | - |
![]() T. Diallo | 0 | 0 | - |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() F. Tardieu | 9 | 755 | 0 | 2 | 1 | 0 | 7,0 |
![]() D. Meddah | 10 | 722 | 1 | 0 | 4 | 0 | 7,1 |
![]() T. Chennahi | 9 | 552 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() N. Vidal-Cartoux | 8 | 478 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,8 |
![]() Hichem Abderrebi | 10 | 323 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5,9 |
![]() Gregory Ayem | 6 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,5 |
![]() Y. Benhattab | 3 | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() Everson | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,7 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() F. Tardieu | 9 | 0 | 7,0 |
![]() D. Meddah | 10 | 1 | 7,1 |
![]() T. Chennahi | 9 | 0 | 6,7 |
![]() N. Vidal-Cartoux | 8 | 0 | 5,8 |
![]() Hichem Abderrebi | 10 | 0 | 5,9 |
![]() Gregory Ayem | 6 | 0 | 4,5 |
![]() Y. Benhattab | 3 | 0 | 6,5 |
![]() Everson | 1 | 0 | 1,7 |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() N. Pays | 11 | 977 | 5 | 2 | 0 | 0 | 7,4 |
![]() M. Camara | 8 | 624 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() N. Mukiele | 10 | 624 | 1 | 2 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() Lacine Megnan-Pave | 9 | 585 | 4 | 2 | 2 | 0 | 7,1 |
![]() Daryll Benlahlou | 9 | 244 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5,9 |
![]() Y. Issoufou | 4 | 103 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() J. Hatchi | 2 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() N. Pays | 11 | 5 | 7,4 |
![]() M. Camara | 8 | 2 | 6,7 |
![]() N. Mukiele | 10 | 1 | 6,7 |
![]() Lacine Megnan-Pave | 9 | 4 | 7,1 |
![]() Daryll Benlahlou | 9 | 1 | 5,9 |
![]() Y. Issoufou | 4 | 1 | 7,0 |
![]() J. Hatchi | 2 | 0 | 6,5 |
Други
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Y. El Hannach | 0 | 71 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,8 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() Y. El Hannach | 0 | 0 | 5,8 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Montpellier в Ligue 2 2026: ключови играчи
В състава на Montpellier за Ligue 2 този сезон фигурират 28 играчи. Вратари: 3, защитници: 9, полузащитници: 8, нападатели: 7. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 22,3. В състава има играчи от 7 държави.
Головете са разпределени: 8 различни играчи имат голове, начело с N. Pays (5).
N. Pays е отличникът сред титулярите, със средна оценка 7,4. S. Ngapandouetnbu има най-много спасявания на вратата (47).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Montpellier, а числата за сезона - на страницата Статистика на Montpellier.



























