Основан 1862

Състав на Notts County
ПРПЗП
Meadow Lane · 19 588
Nottingham, Nottinghamshire
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Belshaw | 11 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,2 |
![]() H. Griffiths | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. Belshaw | 11 | 0 | 6,2 |
![]() H. Griffiths | 0 | 0 | - |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Bedeau | 12 | 1 080 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,4 |
![]() L. Ness | 12 | 1 035 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,7 |
![]() J. Gibbons | 11 | 1 001 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,1 |
![]() N. Tsaroulla | 12 | 929 | 0 | 3 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() D. Lipsiuc | 10 | 560 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,0 |
![]() R. McDonald | 5 | 450 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,6 |
![]() I. Samuels-Smith | 8 | 439 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() M. Baker | 2 | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. Bedeau | 12 | 0 | 6,4 |
![]() L. Ness | 12 | 0 | 6,7 |
![]() J. Gibbons | 11 | 0 | 6,1 |
![]() N. Tsaroulla | 12 | 0 | 6,6 |
![]() D. Lipsiuc | 10 | 1 | 6,0 |
![]() R. McDonald | 5 | 0 | 6,6 |
![]() I. Samuels-Smith | 8 | 0 | 6,9 |
![]() M. Baker | 2 | 0 | 6,6 |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() R. Finneran | 10 | 811 | 1 | 2 | 3 | 0 | 6,9 |
![]() O. Cooper | 8 | 641 | 3 | 0 | 2 | 0 | 7,2 |
![]() J. Evans | 10 | 532 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5,8 |
![]() C. Grant | 12 | 468 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() S. Robertson | 6 | 360 | 1 | 0 | 2 | 0 | 7,1 |
![]() H. Mustapha | 8 | 347 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5,9 |
![]() M. Sanders | 5 | 146 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,2 |
![]() M. Palmer | 3 | 104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() D. Campbell | 1 | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() Maziar Kouhyar | 3 | 79 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,0 |
![]() R. Longelo-Mbule | 2 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() K. Muir | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() R. Finneran | 10 | 1 | 6,9 |
![]() O. Cooper | 8 | 3 | 7,2 |
![]() J. Evans | 10 | 0 | 5,8 |
![]() C. Grant | 12 | 1 | 6,7 |
![]() S. Robertson | 6 | 1 | 7,1 |
![]() H. Mustapha | 8 | 0 | 5,9 |
![]() M. Sanders | 5 | 0 | 6,2 |
![]() M. Palmer | 3 | 0 | 6,6 |
![]() D. Campbell | 1 | 0 | 6,9 |
![]() Maziar Kouhyar | 3 | 0 | 5,0 |
![]() R. Longelo-Mbule | 2 | 0 | 6,8 |
![]() K. Muir | 0 | 0 | - |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() C. Roberts | 11 | 617 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() L. Smyth | 11 | 616 | 2 | 0 | 4 | 0 | 6,5 |
![]() D. Kanu | 9 | 524 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() L. Ndlovu | 5 | 138 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() E. Acquah | 1 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() C. Roberts | 11 | 2 | 6,5 |
![]() L. Smyth | 11 | 2 | 6,5 |
![]() D. Kanu | 9 | 2 | 6,7 |
![]() L. Ndlovu | 5 | 0 | 6,5 |
![]() E. Acquah | 1 | 0 | 6,3 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Notts County в League One 2026 накратко
В състава на Notts County за League One този сезон фигурират 27 играчи. Вратари: 2, защитници: 8, полузащитници: 12, нападатели: 5. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 25,0. В състава има играчи от 9 държави.
Головете са разпределени: 8 различни играчи имат голове, начело с O. Cooper (3). N. Tsaroulla води в отбора по асистенции (3).
Сред титулярите O. Cooper има най-добра средна оценка - 7,2. J. Belshaw има най-много спасявания на вратата (18).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Notts County, а числата за сезона - на страницата Статистика на Notts County.


























