Основан 2022

Състав на Ogre United
ЗРЗЗЗ
Ogres pilsētas ģimnāzija · 3 000
Ogre
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Ņ. Parfjonovs | 28 | 180 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,8 |
![]() K. Biscuhis | 7 | - | 0 | 0 | 1 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() Ņ. Parfjonovs | 28 | 0 | 6,8 |
![]() K. Biscuhis | 7 | 0 | - |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Kudeļkins | 16 | 319 | 0 | 0 | 4 | 1 | 6,5 |
![]() K. Gulbis | 14 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() R. Šibass | 5 | 180 | 0 | 1 | 2 | 0 | 7,2 |
![]() A. Molotkovs | 7 | 165 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() R. Ziemelis | 17 | 131 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,6 |
![]() Davis Vejkrigers | 23 | 32 | 0 | 0 | 5 | 0 | 3,1 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() A. Kudeļkins | 16 | 0 | 6,5 |
![]() K. Gulbis | 14 | 0 | 6,5 |
![]() R. Šibass | 5 | 0 | 7,2 |
![]() A. Molotkovs | 7 | 0 | 6,4 |
![]() R. Ziemelis | 17 | 0 | 6,6 |
![]() Davis Vejkrigers | 23 | 0 | 3,1 |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Doroshenko | 16 | 287 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,9 |
![]() I. Pūlis | 11 | 225 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() M. Ivulāns | 27 | 203 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() K. Čudars | 33 | 180 | 1 | 0 | 9 | 0 | 7,0 |
![]() M. Kalnins | 27 | 180 | 1 | 0 | 5 | 0 | 7,1 |
![]() L. Estevez Fernandez | 15 | 175 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() J. Grīnbergs | 7 | 148 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() A. Marchuk | 14 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() T. Mickēvičs | 28 | 45 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6,6 |
![]() T. Marusiy | 27 | 30 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6,9 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() A. Doroshenko | 16 | 0 | 6,9 |
![]() I. Pūlis | 11 | 0 | 6,5 |
![]() M. Ivulāns | 27 | 0 | 6,6 |
![]() K. Čudars | 33 | 1 | 7,0 |
![]() M. Kalnins | 27 | 1 | 7,1 |
![]() L. Estevez Fernandez | 15 | 0 | 6,8 |
![]() J. Grīnbergs | 7 | 0 | 6,3 |
![]() A. Marchuk | 14 | 0 | 6,8 |
![]() T. Mickēvičs | 28 | 0 | 6,6 |
![]() T. Marusiy | 27 | 0 | 6,9 |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Fokam-Sandeu | 9 | 67 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() M. Pacepko | 14 | 56 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() K. Johnson | 17 | 19 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,6 |
![]() V. Mashchenko | 25 | 15 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,3 |
![]() R. Adītājs | 10 | - | 0 | 0 | 1 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. Fokam-Sandeu | 9 | 1 | 7,0 |
![]() M. Pacepko | 14 | 0 | 6,4 |
![]() K. Johnson | 17 | 0 | 6,6 |
![]() V. Mashchenko | 25 | 0 | 6,3 |
![]() R. Adītājs | 10 | 0 | - |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Ogre United във Virsliga 2026 накратко
В състава на Ogre United за Virsliga този сезон фигурират 23 играчи. Вратари: 2, защитници: 6, полузащитници: 10, нападатели: 5. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 22,3. В състава има играчи от 4 държави.
Сред титулярите M. Kalnins има най-добра средна оценка - 7,1. Ņ. Parfjonovs има най-много спасявания на вратата (7).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Ogre United, а числата за сезона - на страницата Статистика на Ogre United.






















