Основан 1955

Състав на O'Higgins
ПРЗП
Estadio El Teniente · 14 450
Rancagua
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() O. Carabalí | 24 | 2 070 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,8 |
![]() J. Peña | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2,6 |
![]() D. Carreño | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() O. Carabalí | 24 | 0 | 6,8 |
![]() J. Peña | 2 | 0 | 2,6 |
![]() D. Carreño | 0 | 0 | - |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Felipe Andrés Faúndez González | 21 | 1 714 | 0 | 3 | 5 | 0 | 6,9 |
![]() N. Garrido | 19 | 1 486 | 1 | 0 | 5 | 0 | 6,9 |
![]() A. Robledo | 18 | 1 474 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,6 |
![]() L. Pavez | 20 | 1 324 | 2 | 0 | 8 | 0 | 6,8 |
![]() M. Brizuela | 15 | 1 164 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,3 |
![]() L. Díaz | 14 | 924 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() C. Morales | 9 | 402 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5,8 |
![]() B. Rojas | 6 | 303 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() J. Movillo | 4 | 278 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,6 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() Felipe Andrés Faúndez González | 21 | 0 | 6,9 |
![]() N. Garrido | 19 | 1 | 6,9 |
![]() A. Robledo | 18 | 0 | 6,6 |
![]() L. Pavez | 20 | 2 | 6,8 |
![]() M. Brizuela | 15 | 1 | 6,3 |
![]() L. Díaz | 14 | 0 | 6,7 |
![]() C. Morales | 9 | 1 | 5,8 |
![]() B. Rojas | 6 | 0 | 6,8 |
![]() J. Movillo | 4 | 0 | 5,6 |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() F. Ogaz | 22 | 1 836 | 1 | 1 | 5 | 0 | 6,9 |
![]() J. Leiva | 20 | 1 447 | 0 | 0 | 4 | 1 | 6,8 |
![]() F. González | 15 | 1 063 | 5 | 4 | 1 | 0 | 7,5 |
![]() B. Rabello | 14 | 843 | 1 | 3 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() M. Sarrafiore | 13 | 723 | 2 | 1 | 2 | 0 | 6,9 |
![]() M. Maturana | 16 | 525 | 1 | 1 | 3 | 0 | 5,8 |
![]() T. Avilés | 9 | 441 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() I. Schor | 8 | 428 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() B. Schamine | 10 | 284 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() S. Toloza | 7 | 228 | 0 | 3 | 1 | 0 | 5,8 |
![]() G. Pinto | 5 | 174 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,5 |
![]() B. Leiva | 2 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,2 |
![]() J. Muñoz | 4 | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() B. Perez | 0 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() F. Ogaz | 22 | 1 | 6,9 |
![]() J. Leiva | 20 | 0 | 6,8 |
![]() F. González | 15 | 5 | 7,5 |
![]() B. Rabello | 14 | 1 | 6,8 |
![]() M. Sarrafiore | 13 | 2 | 6,9 |
![]() M. Maturana | 16 | 1 | 5,8 |
![]() T. Avilés | 9 | 0 | 6,7 |
![]() I. Schor | 8 | 0 | 6,4 |
![]() B. Schamine | 10 | 0 | 6,6 |
![]() S. Toloza | 7 | 0 | 5,8 |
![]() G. Pinto | 5 | 0 | 5,5 |
![]() B. Leiva | 2 | 0 | 2,2 |
![]() J. Muñoz | 4 | 0 | 6,6 |
![]() B. Perez | 0 | 0 | 6,6 |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Castillo | 24 | 1 619 | 9 | 0 | 5 | 1 | 6,8 |
![]() B. Yáñez | 23 | 1 355 | 2 | 4 | 0 | 1 | 6,6 |
![]() T. Vecino | 20 | 772 | 4 | 1 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() W. Bou | 8 | 588 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() J. Tapia | 15 | 460 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,2 |
![]() R. Godoy | 9 | 256 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() E. Moreira | 6 | 110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,4 |
![]() E. Calderón | 2 | 79 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() A. Castillo | 24 | 9 | 6,8 |
![]() B. Yáñez | 23 | 2 | 6,6 |
![]() T. Vecino | 20 | 4 | 6,5 |
![]() W. Bou | 8 | 0 | 6,6 |
![]() J. Tapia | 15 | 0 | 6,2 |
![]() R. Godoy | 9 | 0 | 6,5 |
![]() E. Moreira | 6 | 0 | 6,4 |
![]() E. Calderón | 2 | 0 | 6,3 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на O'Higgins в Primera División 2026 накратко
В състава на O'Higgins за Primera División този сезон фигурират 34 играчи. Вратари: 3, защитници: 9, полузащитници: 14, нападатели: 8. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 23,9. В състава има играчи от 4 държави.
Головете са разпределени: 12 различни играчи имат голове, начело с A. Castillo (9).
Сред титулярите F. González има най-добра средна оценка - 7,5. O. Carabalí има най-много спасявания на вратата (62).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за O'Higgins, а числата за сезона - на страницата Статистика на O'Higgins.

































