Основан 1876

Състав на Port Vale
ПППЗР
Vale Park · 19 052
Stoke-on-Trent, Staffordshire
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Smith | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,3 |
![]() M. Maroši | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() M. Terry | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() K. Moseley | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. Smith | 6 | 0 | 4,3 |
![]() M. Maroši | 6 | 0 | 7,0 |
![]() M. Terry | 0 | 0 | - |
![]() K. Moseley | 0 | 0 | - |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Lawrence-Gabriel | 12 | 1 055 | 1 | 1 | 3 | 0 | 6,8 |
![]() C. Hall | 11 | 848 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() C. Humphreys | 10 | 820 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,5 |
![]() L. Montsma | 6 | 467 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,6 |
![]() J. Moon | 6 | 467 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,6 |
![]() K. John | 7 | 407 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() L. Gordon | 5 | 361 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() A. McGowan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. Lawrence-Gabriel | 12 | 1 | 6,8 |
![]() C. Hall | 11 | 0 | 6,7 |
![]() C. Humphreys | 10 | 0 | 6,5 |
![]() L. Montsma | 6 | 0 | 5,6 |
![]() J. Moon | 6 | 0 | 6,6 |
![]() K. John | 7 | 0 | 6,7 |
![]() L. Gordon | 5 | 0 | 6,6 |
![]() A. McGowan | 0 | 0 | 0,0 |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() K. Dempsey | 12 | 989 | 1 | 1 | 4 | 0 | 6,9 |
![]() J. Headley | 11 | 724 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() B. Garrity | 9 | 668 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,5 |
![]() G. Hall | 11 | 620 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,4 |
![]() G. Byers | 9 | 519 | 3 | 0 | 3 | 0 | 6,9 |
![]() R. Walters | 10 | 464 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() M. Craig | 2 | 47 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() R. Croasdale | 1 | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() K. Dempsey | 12 | 1 | 6,9 |
![]() J. Headley | 11 | 0 | 6,6 |
![]() B. Garrity | 9 | 0 | 6,5 |
![]() G. Hall | 11 | 0 | 6,4 |
![]() G. Byers | 9 | 3 | 6,9 |
![]() R. Walters | 10 | 0 | 6,5 |
![]() M. Craig | 2 | 0 | 6,7 |
![]() R. Croasdale | 1 | 0 | 6,7 |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() O. Lynch | 12 | 728 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() O. Hernández | 12 | 590 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() M. Watters | 6 | 302 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() B. Waine | 7 | 293 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() K. Figueroa | 5 | 196 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() M. Faal | 2 | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,2 |
![]() T. Simpson | 4 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() M. Asamoah | 3 | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,9 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() O. Lynch | 12 | 1 | 6,3 |
![]() O. Hernández | 12 | 2 | 7,0 |
![]() M. Watters | 6 | 0 | 6,5 |
![]() B. Waine | 7 | 0 | 6,3 |
![]() K. Figueroa | 5 | 2 | 6,9 |
![]() M. Faal | 2 | 0 | 6,2 |
![]() T. Simpson | 4 | 0 | 6,3 |
![]() M. Asamoah | 3 | 0 | 4,9 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Port Vale в League Two 2026 накратко
В състава на Port Vale за League Two този сезон фигурират 28 играчи. Вратари: 4, защитници: 8, полузащитници: 8, нападатели: 8. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 25,5. В състава има играчи от 10 държави.
Головете са разпределени: 6 различни играчи имат голове, начело с G. Byers (3).
Сред титулярите O. Hernández има най-добра средна оценка - 7,0. M. Maroši има най-много спасявания на вратата (16).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Port Vale, а числата за сезона - на страницата Статистика на Port Vale.



























