Основан 1906

Състав на Preußen Münster
ЗПЗЗР
Preußen-Stadion · 18 050
Münster
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Behrens | 10 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,6 |
![]() M. Harsman | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,7 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() M. Behrens | 10 | 0 | 4,6 |
![]() M. Harsman | 2 | 0 | 1,7 |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() L. Zeller | 11 | 452 | 0 | 2 | 4 | 0 | 6,2 |
![]() T. Paetow | 12 | 377 | 0 | 1 | 2 | 0 | 5,5 |
![]() T. Dietrich | 5 | 352 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5,0 |
![]() N. Koulis | 6 | 350 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,9 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() L. Zeller | 11 | 0 | 6,2 |
![]() T. Paetow | 12 | 0 | 5,5 |
![]() T. Dietrich | 5 | 0 | 5,0 |
![]() N. Koulis | 6 | 0 | 4,9 |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() C. Makridis | 12 | 560 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5,8 |
![]() L. Kolbe | 12 | 397 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,3 |
![]() Wesley Adeh | 8 | 377 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4,5 |
![]() Montell Ndikom | 10 | 322 | 4 | 0 | 3 | 0 | 5,8 |
![]() R. Rösch | 5 | 299 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,0 |
![]() P. Maier | 7 | 270 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4,3 |
![]() J. Mees | 6 | 263 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5,6 |
![]() R. Preißinger | 8 | 255 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2,8 |
![]() R. Johansson | 7 | 165 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,1 |
![]() Leon Tasov | 7 | 67 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() M. Schulz | 11 | 55 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4,4 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() C. Makridis | 12 | 1 | 5,8 |
![]() L. Kolbe | 12 | 0 | 5,3 |
![]() Wesley Adeh | 8 | 0 | 4,5 |
![]() Montell Ndikom | 10 | 4 | 5,8 |
![]() R. Rösch | 5 | 0 | 4,0 |
![]() P. Maier | 7 | 0 | 4,3 |
![]() J. Mees | 6 | 1 | 5,6 |
![]() R. Preißinger | 8 | 0 | 2,8 |
![]() R. Johansson | 7 | 0 | 6,1 |
![]() Leon Tasov | 7 | 0 | 6,6 |
![]() M. Schulz | 11 | 1 | 4,4 |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() F. Higl | 12 | 605 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6,1 |
![]() M. Batmaz | 1 | 17 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() F. Higl | 12 | 4 | 6,1 |
![]() M. Batmaz | 1 | 0 | 0,0 |
Други
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() N. Varelmann | 10 | 512 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5,2 |
![]() A. Tikvić | 9 | 295 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4,0 |
![]() Samuel Moïse Althaus | 10 | 237 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,2 |
![]() J. Korte | 1 | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,9 |
![]() M. Demirhan | 3 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,5 |
![]() M. Stuhlmacher | 3 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() N. Varelmann | 10 | 0 | 5,2 |
![]() A. Tikvić | 9 | 0 | 4,0 |
![]() Samuel Moïse Althaus | 10 | 0 | 5,2 |
![]() J. Korte | 1 | 0 | 1,9 |
![]() M. Demirhan | 3 | 0 | 2,5 |
![]() M. Stuhlmacher | 3 | 0 | 3,0 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Preußen Münster в 3. Liga 2026 накратко
В състава на Preußen Münster за 3. Liga този сезон фигурират 25 играчи. Вратари: 2, защитници: 4, полузащитници: 11, нападатели: 2. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 24,4. В състава има играчи от 3 държави.
Головете са разпределени: 5 различни играчи имат голове.
Сред титулярите Leon Tasov има най-добра средна оценка - 6,6. M. Behrens има най-много спасявания на вратата (12).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Preußen Münster, а числата за сезона - на страницата Статистика на Preußen Münster.
























