Основан 1907

Състав на Rot-Weiß Essen
ППЗПЗ
Stadion an der Hafenstraße · 20 650
Essen
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Golz | 12 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,5 |
![]() F. Wienand | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. Golz | 12 | 0 | 4,5 |
![]() F. Wienand | 0 | 0 | 0,0 |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Ríos Alonso | 8 | 450 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4,7 |
![]() Ben Vincent Hüning | 12 | 450 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5,3 |
![]() F. Bouebari | 11 | 433 | 0 | 0 | 5 | 0 | 3,8 |
![]() J. Hofmann | 10 | 324 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5,2 |
![]() M. Kostka | 9 | 230 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4,2 |
![]() E. Çelebi | 5 | 196 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3,8 |
![]() M. Geschwill | 4 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() L. Bazzoli | 5 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,5 |
![]() J. Gnagnon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. Ríos Alonso | 8 | 1 | 4,7 |
![]() Ben Vincent Hüning | 12 | 0 | 5,3 |
![]() F. Bouebari | 11 | 0 | 3,8 |
![]() J. Hofmann | 10 | 0 | 5,2 |
![]() M. Kostka | 9 | 0 | 4,2 |
![]() E. Çelebi | 5 | 0 | 3,8 |
![]() M. Geschwill | 4 | 0 | 6,7 |
![]() L. Bazzoli | 5 | 0 | 2,5 |
![]() J. Gnagnon | 0 | 0 | 0,0 |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Sietan | 12 | 540 | 0 | 1 | 4 | 0 | 4,4 |
![]() Noah Pesch | 12 | 383 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5,5 |
![]() S. Telalović | 10 | 357 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3,3 |
![]() M. Obuz | 10 | 264 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3,5 |
![]() R. Reisig | 8 | 172 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,0 |
![]() Tony Menzel | 4 | 75 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7,9 |
![]() N. Bätzner | 6 | 74 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,8 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. Sietan | 12 | 0 | 4,4 |
![]() Noah Pesch | 12 | 0 | 5,5 |
![]() S. Telalović | 10 | 1 | 3,3 |
![]() M. Obuz | 10 | 0 | 3,5 |
![]() R. Reisig | 8 | 0 | 5,0 |
![]() Tony Menzel | 4 | 1 | 7,9 |
![]() N. Bätzner | 6 | 0 | 6,8 |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Janssen | 12 | 397 | 2 | 0 | 4 | 0 | 5,4 |
![]() D. Abiama | 12 | 390 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5,9 |
![]() L. Brumme | 11 | 309 | 1 | 0 | 2 | 0 | 5,7 |
![]() J. PotoÄnik | 10 | 139 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4,2 |
![]() Aiman Dardari | 7 | 39 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() M. Janssen | 12 | 2 | 5,4 |
![]() D. Abiama | 12 | 1 | 5,9 |
![]() L. Brumme | 11 | 1 | 5,7 |
![]() J. PotoÄnik | 10 | 1 | 4,2 |
![]() Aiman Dardari | 7 | 0 | 6,6 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Rot-Weiß Essen в 3. Liga 2026 накратко
В състава на Rot-Weiß Essen за 3. Liga този сезон фигурират 23 играчи. Вратари: 2, защитници: 9, полузащитници: 7, нападатели: 5. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 23,9. В състава има играчи от 5 държави.
Головете са разпределени: 7 различни играчи имат голове, начело с M. Janssen (2).
Сред титулярите N. Bätzner има най-добра средна оценка - 6,8. J. Golz има най-много спасявания на вратата (9).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Rot-Weiß Essen, а числата за сезона - на страницата Статистика на Rot-Weiß Essen.






















