Основан 1870

Състав на Rotherham
ЗЗРРЗ
AESSEAL New York Stadium · 12 021
Rotherham, South Yorkshire
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Eyestone | 9 | 810 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,2 |
![]() T. Cann | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,7 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. Eyestone | 9 | 0 | 6,2 |
![]() T. Cann | 5 | 0 | 3,7 |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() D. Hall | 14 | 1 243 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6,6 |
![]() Sonny Aljofree | 13 | 998 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,0 |
![]() D. Iorfa | 8 | 645 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6,4 |
![]() E. Otoo | 7 | 630 | 1 | 1 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() K. Ngwenya | 11 | 599 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5,8 |
![]() J. Rafferty | 7 | 391 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,7 |
![]() E. Adegboyega | 4 | 158 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() L. Agbaire | 2 | 157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,7 |
![]() Marvin Marvellous Kaleta | 2 | 101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() B. Williams | 2 | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,7 |
![]() A. Martha | 4 | 42 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,4 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() D. Hall | 14 | 1 | 6,6 |
![]() Sonny Aljofree | 13 | 0 | 6,0 |
![]() D. Iorfa | 8 | 0 | 6,4 |
![]() E. Otoo | 7 | 1 | 6,9 |
![]() K. Ngwenya | 11 | 0 | 5,8 |
![]() J. Rafferty | 7 | 0 | 5,7 |
![]() E. Adegboyega | 4 | 0 | 6,8 |
![]() L. Agbaire | 2 | 0 | 4,7 |
![]() Marvin Marvellous Kaleta | 2 | 0 | 6,8 |
![]() B. Williams | 2 | 0 | 5,7 |
![]() A. Martha | 4 | 0 | 6,4 |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Austerfield | 11 | 846 | 0 | 1 | 3 | 0 | 5,9 |
![]() Brandon Ashley Cover | 11 | 845 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6,0 |
![]() K. Spence | 11 | 651 | 0 | 3 | 1 | 1 | 6,4 |
![]() Jayce Fitzgerald | 10 | 505 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() O. Ashley | 8 | 474 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7,1 |
![]() Jamie Jellis | 4 | 315 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() H. Douglas | 3 | 181 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,0 |
![]() K. Lolos | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. Austerfield | 11 | 0 | 5,9 |
![]() Brandon Ashley Cover | 11 | 1 | 6,0 |
![]() K. Spence | 11 | 0 | 6,4 |
![]() Jayce Fitzgerald | 10 | 0 | 6,5 |
![]() O. Ashley | 8 | 1 | 7,1 |
![]() Jamie Jellis | 4 | 0 | 6,4 |
![]() H. Douglas | 3 | 0 | 6,0 |
![]() K. Lolos | 0 | 0 | - |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() P. Mullin | 14 | 1 004 | 8 | 0 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() J. Buyabu | 14 | 910 | 1 | 0 | 3 | 1 | 6,3 |
![]() Fábio Tavares | 7 | 525 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() A. Nemane | 11 | 523 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() T. Bradshaw | 14 | 456 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() George Sebine | 3 | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() P. Mullin | 14 | 8 | 6,9 |
![]() J. Buyabu | 14 | 1 | 6,3 |
![]() Fábio Tavares | 7 | 1 | 6,3 |
![]() A. Nemane | 11 | 2 | 6,8 |
![]() T. Bradshaw | 14 | 2 | 6,6 |
![]() George Sebine | 3 | 0 | 6,5 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Rotherham в League Two 2026 накратко
В състава на Rotherham за League Two този сезон фигурират 27 играчи. Вратари: 2, защитници: 11, полузащитници: 8, нападатели: 6. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 23,9. В състава има играчи от 10 държави.
P. Mullin носи атаката с 8 от 18 гола на отбора. K. Spence води в отбора по асистенции (3).
Сред титулярите O. Ashley има най-добра средна оценка - 7,1. J. Eyestone има най-много спасявания на вратата (20).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Rotherham, а числата за сезона - на страницата Статистика на Rotherham.


























