Основан 1899

Състав на Shamrock Rovers
ЗПЗПП
Tallaght Stadium · 10 500
Dublin
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() E. McGinty | 36 | 3 124 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,9 |
![]() L. Steacy | 1 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,8 |
![]() Alex Noonan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() E. McGinty | 36 | 0 | 6,9 |
![]() L. Steacy | 1 | 0 | 0,8 |
![]() Alex Noonan | 0 | 0 | 0,0 |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() L. Grace | 29 | 2 213 | 0 | 1 | 2 | 0 | 7,1 |
![]() Pico | 22 | 1 900 | 3 | 1 | 4 | 1 | 7,1 |
![]() C. O'Sullivan | 21 | 1 386 | 0 | 2 | 5 | 0 | 5,6 |
![]() D. Cleary | 15 | 1 091 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,3 |
![]() E. Stevens | 16 | 1 017 | 1 | 1 | 6 | 0 | 6,5 |
![]() A. Matthews | 11 | 537 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,0 |
![]() E. Vassenin | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() L. Grace | 29 | 0 | 7,1 |
![]() Pico | 22 | 3 | 7,1 |
![]() C. O'Sullivan | 21 | 0 | 5,6 |
![]() D. Cleary | 15 | 0 | 6,3 |
![]() E. Stevens | 16 | 1 | 6,5 |
![]() A. Matthews | 11 | 0 | 6,0 |
![]() E. Vassenin | 0 | 0 | - |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Healy | 33 | 2 720 | 2 | 0 | 11 | 0 | 7,2 |
![]() T. Sobowale | 34 | 2 715 | 1 | 4 | 6 | 0 | 6,8 |
![]() J. Byrne | 34 | 2 133 | 2 | 3 | 4 | 0 | 7,1 |
![]() A. Brennan | 28 | 1 733 | 5 | 3 | 5 | 0 | 6,4 |
![]() D. Watts | 27 | 1 537 | 6 | 3 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() J. McGovern | 31 | 1 429 | 10 | 7 | 3 | 0 | 6,9 |
![]() J. Mulraney | 28 | 1 333 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6,2 |
![]() Victor Ozhianvuna | 0 | 1 174 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() D. Grant | 14 | 921 | 2 | 1 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() John O'Sullivan | 20 | 823 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6,1 |
![]() W. Fitzgerald | 9 | 526 | 0 | 2 | 2 | 0 | 5,7 |
![]() C. Malley | 11 | 393 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() N. Razi | 11 | 254 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6,1 |
![]() T. Clarke | 1 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() L. O'Regan | 4 | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,1 |
![]() C. Barrett | 1 | 40 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,3 |
![]() G. O'Neill | 2 | 39 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() M. Healy | 33 | 2 | 7,2 |
![]() T. Sobowale | 34 | 1 | 6,8 |
![]() J. Byrne | 34 | 2 | 7,1 |
![]() A. Brennan | 28 | 5 | 6,4 |
![]() D. Watts | 27 | 6 | 6,9 |
![]() J. McGovern | 31 | 10 | 6,9 |
![]() J. Mulraney | 28 | 0 | 6,2 |
![]() Victor Ozhianvuna | 0 | 0 | 6,8 |
![]() D. Grant | 14 | 2 | 6,7 |
![]() John O'Sullivan | 20 | 0 | 6,1 |
![]() W. Fitzgerald | 9 | 0 | 5,7 |
![]() C. Malley | 11 | 0 | 6,6 |
![]() N. Razi | 11 | 0 | 6,1 |
![]() T. Clarke | 1 | 0 | 7,0 |
![]() L. O'Regan | 4 | 0 | 4,1 |
![]() C. Barrett | 1 | 0 | 6,3 |
![]() G. O'Neill | 2 | 0 | 6,7 |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() G. Burke | 31 | 1 880 | 8 | 4 | 5 | 0 | 7,0 |
![]() M. Noonan | 29 | 1 660 | 6 | 0 | 2 | 1 | 6,1 |
![]() A. Greene | 30 | 1 163 | 6 | 0 | 4 | 0 | 6,0 |
![]() M. Asamoah | 10 | 423 | 1 | 1 | 4 | 0 | 6,8 |
![]() J. Afolabi | 9 | 293 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() Max Kovaleskis | 4 | 101 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() B. Mahon | 2 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,1 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() G. Burke | 31 | 8 | 7,0 |
![]() M. Noonan | 29 | 6 | 6,1 |
![]() A. Greene | 30 | 6 | 6,0 |
![]() M. Asamoah | 10 | 1 | 6,8 |
![]() J. Afolabi | 9 | 1 | 6,7 |
![]() Max Kovaleskis | 4 | 0 | 6,4 |
![]() B. Mahon | 2 | 0 | 3,1 |
Други
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() L. O'Regan | 0 | 170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,3 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() L. O'Regan | 0 | 0 | 4,3 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Shamrock Rovers в Premier Division 2026 накратко
В състава на Shamrock Rovers за Premier Division този сезон фигурират 35 играчи. Вратари: 3, защитници: 7, полузащитници: 17, нападатели: 7. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 26,0. В състава има играчи от 6 държави.
Головете са разпределени: 14 различни играчи имат голове, начело с J. McGovern (10).
Сред титулярите M. Healy има най-добра средна оценка - 7,2. E. McGinty има най-много спасявания на вратата (82).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Shamrock Rovers, а числата за сезона - на страницата Статистика на Shamrock Rovers.


































