Основан 1927

Състав на Slovácko
ПЗЗЗЗ
Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty · 8 121
Uherské Hradiště
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Heča | 11 | 907 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6,8 |
![]() P. Halouska | 2 | 171 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,5 |
![]() A. Urban | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,1 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() M. Heča | 11 | 0 | 6,8 |
![]() P. Halouska | 2 | 0 | 2,5 |
![]() A. Urban | 1 | 0 | 3,1 |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Š. Slončík | 12 | 1 080 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,9 |
![]() A. Stojchevski | 11 | 976 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,1 |
![]() J. Behiratche | 12 | 921 | 1 | 0 | 4 | 1 | 6,4 |
![]() Tomáš Král | 5 | 242 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() M. Rundić | 3 | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,4 |
![]() D. Štěpánek | 1 | 81 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,9 |
![]() P. Ndubuisi | 3 | 38 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7,3 |
![]() A. Alabi | 3 | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,9 |
![]() M. Koscelník | 1 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() F. Vaško | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() L. Prior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() Š. Slončík | 12 | 0 | 6,9 |
![]() A. Stojchevski | 11 | 0 | 6,1 |
![]() J. Behiratche | 12 | 1 | 6,4 |
![]() Tomáš Král | 5 | 0 | 6,5 |
![]() M. Rundić | 3 | 0 | 6,4 |
![]() D. Štěpánek | 1 | 0 | 5,9 |
![]() P. Ndubuisi | 3 | 2 | 7,3 |
![]() A. Alabi | 3 | 0 | 4,9 |
![]() M. Koscelník | 1 | 0 | 6,5 |
![]() F. Vaško | 0 | 0 | 0,0 |
![]() L. Prior | 0 | 0 | 0,0 |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Trávník | 13 | 1 147 | 1 | 1 | 2 | 0 | 7,1 |
![]() T. Kostadinov | 11 | 889 | 1 | 0 | 4 | 0 | 6,7 |
![]() Gigli Ndefe | 12 | 867 | 2 | 0 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() P. Blahút | 12 | 779 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() M. Šviderský | 11 | 674 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() L. Vorlický | 10 | 448 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() A. Dolžnikov | 5 | 285 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,2 |
![]() G. Sosseh | 9 | 269 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,4 |
![]() F. Hruska | 3 | 29 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,5 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() M. Trávník | 13 | 1 | 7,1 |
![]() T. Kostadinov | 11 | 1 | 6,7 |
![]() Gigli Ndefe | 12 | 2 | 6,7 |
![]() P. Blahút | 12 | 1 | 6,5 |
![]() M. Šviderský | 11 | 0 | 6,7 |
![]() L. Vorlický | 10 | 0 | 6,7 |
![]() A. Dolžnikov | 5 | 0 | 4,2 |
![]() G. Sosseh | 9 | 0 | 5,4 |
![]() F. Hruska | 3 | 0 | 4,5 |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Havlík | 13 | 966 | 1 | 3 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() P. Juroška | 10 | 476 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6,6 |
![]() F. Horský | 6 | 311 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,5 |
![]() D. Puškáč | 5 | 253 | 0 | 2 | 0 | 1 | 6,4 |
![]() G. Niarchos | 4 | 237 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() J. Fiala | 5 | 149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,4 |
![]() A. Marinelli | 6 | 147 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,5 |
![]() O. Ceesay | 1 | 25 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5,7 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() M. Havlík | 13 | 1 | 6,8 |
![]() P. Juroška | 10 | 2 | 6,6 |
![]() F. Horský | 6 | 0 | 5,5 |
![]() D. Puškáč | 5 | 0 | 6,4 |
![]() G. Niarchos | 4 | 0 | 6,5 |
![]() J. Fiala | 5 | 0 | 6,4 |
![]() A. Marinelli | 6 | 0 | 5,5 |
![]() O. Ceesay | 1 | 0 | 5,7 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Slovácko в Czech Liga 2026: ключови играчи
В състава на Slovácko за Czech Liga този сезон фигурират 31 играчи. Вратари: 3, защитници: 11, полузащитници: 9, нападатели: 8. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 25,0. В състава има играчи от 10 държави.
Головете са разпределени: 8 различни играчи имат голове. M. Havlík води в отбора по асистенции (3).
M. Trávník е отличникът сред титулярите, със средна оценка 7,1. M. Heča има най-много спасявания на вратата (32).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Slovácko, а числата за сезона - на страницата Статистика на Slovácko.






























