Основан 1919

Състав на Slovan Bratislava
ЗППРЗ
Štadión Tehelné pole · 30 000
Bratislava
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Popović | 6 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,2 |
![]() D. Takáč | 7 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,2 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() A. Popović | 6 | 0 | 7,2 |
![]() D. Takáč | 7 | 0 | 6,2 |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() K. Bajrič | 9 | 436 | 2 | 0 | 2 | 0 | 7,4 |
![]() S. Kozlovský | 8 | 394 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7,3 |
![]() S. Marković | 8 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() K. Wimmer | 10 | 278 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,5 |
![]() C. Blackman | 9 | 208 | 0 | 4 | 1 | 0 | 7,8 |
![]() Sandro Cruz | 6 | 146 | 0 | 1 | 2 | 0 | 7,8 |
![]() J. Medveděv | 2 | 125 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() S. Camara | 1 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() K. Bajrič | 9 | 2 | 7,4 |
![]() S. Kozlovský | 8 | 1 | 7,3 |
![]() S. Marković | 8 | 0 | 7,0 |
![]() K. Wimmer | 10 | 0 | 7,5 |
![]() C. Blackman | 9 | 0 | 7,8 |
![]() Sandro Cruz | 6 | 0 | 7,8 |
![]() J. Medveděv | 2 | 0 | 6,9 |
![]() S. Camara | 1 | 0 | - |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() D. Matsuoka | 11 | 369 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7,2 |
![]() A. Gajdoš | 8 | 332 | 0 | 2 | 1 | 0 | 7,6 |
![]() P. Pokorný | 9 | 278 | 1 | 0 | 2 | 0 | 7,5 |
![]() D. Ignatenko | 7 | 262 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,9 |
![]() Manasse Kianga | 5 | 255 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7,3 |
![]() A. Mustafić | 12 | 235 | 2 | 0 | 2 | 0 | 7,5 |
![]() A. Maroš | 7 | 216 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7,2 |
![]() T. Barseghyan | 11 | 211 | 3 | 1 | 1 | 0 | 7,9 |
![]() N. Marcelli | 10 | 183 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7,2 |
![]() Tag Eldin Ibrahim | 4 | 165 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() A. Yirajang | 7 | 150 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7,6 |
![]() Cristian Jesús Martínez | 9 | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() L. Hofstadter | 3 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() D. Matsuoka | 11 | 1 | 7,2 |
![]() A. Gajdoš | 8 | 0 | 7,6 |
![]() P. Pokorný | 9 | 1 | 7,5 |
![]() D. Ignatenko | 7 | 0 | 6,9 |
![]() Manasse Kianga | 5 | 2 | 7,3 |
![]() A. Mustafić | 12 | 2 | 7,5 |
![]() A. Maroš | 7 | 1 | 7,2 |
![]() T. Barseghyan | 11 | 3 | 7,9 |
![]() N. Marcelli | 10 | 0 | 7,2 |
![]() Tag Eldin Ibrahim | 4 | 1 | 7,0 |
![]() A. Yirajang | 7 | 1 | 7,6 |
![]() Cristian Jesús Martínez | 9 | 0 | 6,8 |
![]() L. Hofstadter | 3 | 0 | 6,7 |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Griger | 8 | 334 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,4 |
![]() Suleiman Camara | 10 | 129 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7,1 |
![]() A. Šporar | 7 | 115 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() M. Kukharevych | 1 | 62 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7,3 |
![]() M. Tomasko | 1 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() R. Čerepkai | 4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() A. Griger | 8 | 1 | 6,4 |
![]() Suleiman Camara | 10 | 0 | 7,1 |
![]() A. Šporar | 7 | 0 | 6,3 |
![]() M. Kukharevych | 1 | 1 | 7,3 |
![]() M. Tomasko | 1 | 0 | 6,3 |
![]() R. Čerepkai | 4 | 0 | 6,5 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Slovan Bratislava в Super Liga 2026: ключови играчи
В състава на Slovan Bratislava за Super Liga този сезон фигурират 29 играчи. Вратари: 2, защитници: 8, полузащитници: 13, нападатели: 6. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 25,1. В състава има играчи от 15 държави.
Головете са разпределени: 12 различни играчи имат голове, начело с T. Barseghyan (3). C. Blackman води в отбора по асистенции (4).
T. Barseghyan е отличникът сред титулярите, със средна оценка 7,9. A. Popović има най-много спасявания на вратата (5).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Slovan Bratislava, а числата за сезона - на страницата Статистика на Slovan Bratislava.




























