Основан 1921

Състав на Slovan Liberec
ППЗЗ
Stadion u Nisy · 9 900
Liberec
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() T. Koubek | 12 | 1 080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,2 |
![]() Jindrich Musil | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() D. Kúdelčík | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() Jindrich Musil | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() D. Dobes | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() Matyas Barcal | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() T. Koubek | 12 | 0 | 7,2 |
![]() Jindrich Musil | 0 | 0 | - |
![]() D. Kúdelčík | 0 | 0 | - |
![]() Jindrich Musil | 0 | 0 | - |
![]() D. Dobes | 0 | 0 | - |
![]() Matyas Barcal | 0 | 0 | - |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() L. Hůlka | 12 | 1 080 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7,0 |
![]() A. Kayondo | 12 | 1 077 | 1 | 0 | 2 | 0 | 7,2 |
![]() A. Drakpe | 10 | 713 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7,2 |
![]() J. Koželuh | 9 | 649 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,7 |
![]() J. Mikula | 7 | 446 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,1 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() L. Hůlka | 12 | 0 | 7,0 |
![]() A. Kayondo | 12 | 1 | 7,2 |
![]() A. Drakpe | 10 | 0 | 7,2 |
![]() J. Koželuh | 9 | 0 | 5,7 |
![]() J. Mikula | 7 | 0 | 6,1 |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() L. Masopust | 11 | 831 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() V. Kušej | 10 | 757 | 2 | 2 | 0 | 1 | 6,8 |
![]() F. Faye | 10 | 692 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,8 |
![]() F. Faye | 10 | 692 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,8 |
![]() P. Dulay | 9 | 672 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() P. Dulay | 9 | 672 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() P. Hodouš | 9 | 531 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6,6 |
![]() P. Hodouš | 9 | 531 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6,6 |
![]() M. Lexa | 10 | 457 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() M. Lexa | 10 | 457 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() V. Stránský | 11 | 434 | 1 | 0 | 4 | 0 | 6,7 |
![]() A. Bužek | 7 | 245 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() S. Afolabi | 4 | 130 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() S. Afolabi | 4 | 130 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() D. Rus | 1 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,1 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() L. Masopust | 11 | 0 | 6,8 |
![]() V. Kušej | 10 | 2 | 6,8 |
![]() F. Faye | 10 | 0 | 6,8 |
![]() F. Faye | 10 | 0 | 6,8 |
![]() P. Dulay | 9 | 3 | 6,9 |
![]() P. Dulay | 9 | 3 | 6,9 |
![]() P. Hodouš | 9 | 0 | 6,6 |
![]() P. Hodouš | 9 | 0 | 6,6 |
![]() M. Lexa | 10 | 0 | 6,6 |
![]() M. Lexa | 10 | 0 | 6,6 |
![]() V. Stránský | 11 | 1 | 6,7 |
![]() A. Bužek | 7 | 0 | 6,6 |
![]() S. Afolabi | 4 | 1 | 6,5 |
![]() S. Afolabi | 4 | 1 | 6,5 |
![]() D. Rus | 1 | 0 | 2,1 |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() L. Mašek | 12 | 738 | 4 | 0 | 2 | 0 | 6,9 |
![]() M. Mikulenka | 4 | 189 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() M. Mikulenka | 4 | 189 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() R. Krollis | 5 | 182 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,6 |
![]() E. Marsetič | 4 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() J. Ashuku | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,2 |
![]() L. Letenay | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() L. Mašek | 12 | 4 | 6,9 |
![]() M. Mikulenka | 4 | 0 | 6,3 |
![]() M. Mikulenka | 4 | 0 | 6,3 |
![]() R. Krollis | 5 | 0 | 6,6 |
![]() E. Marsetič | 4 | 0 | 6,3 |
![]() J. Ashuku | 0 | 0 | 6,2 |
![]() L. Letenay | 1 | 0 | 6,5 |
Други
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() H. Berbic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() H. Berbic | 0 | 0 | 0,0 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Slovan Liberec в Czech Liga 2026 накратко
В състава на Slovan Liberec за Czech Liga този сезон фигурират 34 играчи. Вратари: 6, защитници: 5, полузащитници: 15, нападатели: 7. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 23,1. В състава има играчи от 8 държави.
Головете са разпределени: 8 различни играчи имат голове, начело с L. Mašek (4).
Сред титулярите T. Koubek има най-добра средна оценка - 7,2. T. Koubek има най-много спасявания на вратата (29).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Slovan Liberec, а числата за сезона - на страницата Статистика на Slovan Liberec.


























