Основан 1877

Състав на ST Mirren
ЗЗРПЗ
The SMISA Stadium · 8 016
Paisley
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Chapman | 13 | 1 170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() P. Urminský | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() R. Mullen | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() Grant Tamosevicius | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. Chapman | 13 | 0 | 7,0 |
![]() P. Urminský | 0 | 0 | - |
![]() R. Mullen | 0 | 0 | - |
![]() Grant Tamosevicius | 0 | 0 | - |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Gogić | 13 | 1 166 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6,9 |
![]() D. John | 12 | 1 007 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,4 |
![]() C. Ramsay | 11 | 925 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6,6 |
![]() Henry Fieldson | 10 | 895 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,1 |
![]() M. Fraser | 8 | 599 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() J. Richardson | 5 | 253 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3,7 |
![]() Louis Jackson | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,8 |
![]() M. De Barros | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() R. King | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() A. Gogić | 13 | 0 | 6,9 |
![]() D. John | 12 | 1 | 6,4 |
![]() C. Ramsay | 11 | 1 | 6,6 |
![]() Henry Fieldson | 10 | 0 | 6,1 |
![]() M. Fraser | 8 | 0 | 6,7 |
![]() J. Richardson | 5 | 0 | 3,7 |
![]() Louis Jackson | 2 | 0 | 2,8 |
![]() M. De Barros | 1 | 0 | - |
![]() R. King | 0 | 0 | - |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() R. Carr | 12 | 973 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6,8 |
![]() P. Nsio | 10 | 818 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6,6 |
![]() K. Phillips | 9 | 786 | 3 | 2 | 4 | 0 | 7,1 |
![]() Ismeal Kabia | 9 | 720 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() C. Mochrie | 11 | 560 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5,9 |
![]() F. Taylor | 10 | 532 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,2 |
![]() L. Thomas | 13 | 496 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,6 |
![]() Samu | 8 | 396 | 1 | 2 | 2 | 0 | 6,1 |
![]() L. Donnelly | 4 | 124 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3,7 |
![]() R. Idowu | 2 | 26 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() C. McEvoy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() R. Carr | 12 | 0 | 6,8 |
![]() P. Nsio | 10 | 1 | 6,6 |
![]() K. Phillips | 9 | 3 | 7,1 |
![]() Ismeal Kabia | 9 | 0 | 6,6 |
![]() C. Mochrie | 11 | 0 | 5,9 |
![]() F. Taylor | 10 | 1 | 6,2 |
![]() L. Thomas | 13 | 0 | 6,6 |
![]() Samu | 8 | 1 | 6,1 |
![]() L. Donnelly | 4 | 0 | 3,7 |
![]() R. Idowu | 2 | 0 | 7,0 |
![]() C. McEvoy | 0 | 0 | 0,0 |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Eseosa Sule | 13 | 604 | 2 | 1 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() J. Young | 13 | 367 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,4 |
![]() N. Agrafiotis | 4 | 267 | 1 | 1 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() J. Farquhar | 1 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() L. Douglas | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() Eseosa Sule | 13 | 2 | 6,7 |
![]() J. Young | 13 | 0 | 6,4 |
![]() N. Agrafiotis | 4 | 1 | 6,5 |
![]() J. Farquhar | 1 | 0 | 6,9 |
![]() L. Douglas | 1 | 0 | 6,3 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на ST Mirren в Premiership 2026: ключови играчи
В състава на ST Mirren за Premiership този сезон фигурират 29 играчи. Вратари: 4, защитници: 9, полузащитници: 11, нападатели: 5. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 23,0. В състава има играчи от 12 държави.
Головете са разпределени: 8 различни играчи имат голове, начело с K. Phillips (3).
K. Phillips е отличникът сред титулярите, със средна оценка 7,1. J. Chapman има най-много спасявания на вратата (40).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за ST Mirren, а числата за сезона - на страницата Статистика на ST Mirren.




























