Основан 1929

Състав на St Patrick's Athl.
ЗРЗЗП
Richmond Park · 5 500
Dublin
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Anang | 32 | 2 900 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() D. Rogers | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,2 |
![]() Sean Molloy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. Anang | 32 | 0 | 6,9 |
![]() D. Rogers | 4 | 0 | 2,2 |
![]() Sean Molloy | 0 | 0 | 0,0 |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Redmond | 36 | 3 265 | 1 | 2 | 6 | 0 | 7,2 |
![]() L. Turner | 35 | 3 102 | 2 | 3 | 4 | 0 | 7,1 |
![]() S. Hoare | 29 | 2 376 | 2 | 1 | 8 | 0 | 7,3 |
![]() J. Brown | 31 | 2 339 | 1 | 3 | 5 | 0 | 6,4 |
![]() Z. Elbouzedi | 22 | 1 520 | 4 | 5 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() J. McClelland | 27 | 1 486 | 1 | 2 | 2 | 0 | 6,3 |
![]() A. Breslin | 29 | 1 092 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,2 |
![]() T. Grivosti | 10 | 664 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,7 |
![]() R. Boyce | 5 | 145 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2,9 |
![]() S. McHale | 3 | 98 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3,4 |
![]() B. Canny | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,1 |
![]() J. O'Connor | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. Redmond | 36 | 1 | 7,2 |
![]() L. Turner | 35 | 2 | 7,1 |
![]() S. Hoare | 29 | 2 | 7,3 |
![]() J. Brown | 31 | 1 | 6,4 |
![]() Z. Elbouzedi | 22 | 4 | 6,7 |
![]() J. McClelland | 27 | 1 | 6,3 |
![]() A. Breslin | 29 | 1 | 6,2 |
![]() T. Grivosti | 10 | 0 | 5,7 |
![]() R. Boyce | 5 | 0 | 2,9 |
![]() S. McHale | 3 | 1 | 3,4 |
![]() B. Canny | 1 | 0 | 2,1 |
![]() J. O'Connor | 0 | 0 | - |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Lennon | 32 | 2 561 | 2 | 3 | 9 | 0 | 7,2 |
![]() B. Baggley | 34 | 2 345 | 1 | 2 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() K. Leavy | 29 | 2 324 | 7 | 3 | 2 | 0 | 7,1 |
![]() D. Nugent | 30 | 1 402 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5,9 |
![]() C. Forrester | 28 | 1 179 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() R. Palmer | 25 | 1 125 | 3 | 1 | 3 | 0 | 6,3 |
![]() R. Sheridan | 12 | 471 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4,7 |
![]() G. Nzingo | 7 | 111 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,3 |
![]() R. Bartley | 2 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,5 |
![]() K. Quigley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Mattthew O'Hara | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() J. Byrne | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. Lennon | 32 | 2 | 7,2 |
![]() B. Baggley | 34 | 1 | 6,5 |
![]() K. Leavy | 29 | 7 | 7,1 |
![]() D. Nugent | 30 | 1 | 5,9 |
![]() C. Forrester | 28 | 3 | 6,8 |
![]() R. Palmer | 25 | 3 | 6,3 |
![]() R. Sheridan | 12 | 1 | 4,7 |
![]() G. Nzingo | 7 | 0 | 4,3 |
![]() R. Bartley | 2 | 0 | 4,5 |
![]() K. Quigley | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Mattthew O'Hara | 0 | 0 | - |
![]() J. Byrne | 0 | 0 | - |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() R. Edmondson | 36 | 2 374 | 10 | 1 | 4 | 0 | 6,8 |
![]() A. Keena | 31 | 1 663 | 10 | 5 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() A. Olusanya | 11 | 616 | 2 | 2 | 3 | 0 | 6,6 |
![]() M. Mata | 14 | 307 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() S. Rooney | 7 | 70 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4,9 |
![]() S. Power | 1 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() R. Edmondson | 36 | 10 | 6,8 |
![]() A. Keena | 31 | 10 | 7,0 |
![]() A. Olusanya | 11 | 2 | 6,6 |
![]() M. Mata | 14 | 1 | 6,6 |
![]() S. Rooney | 7 | 0 | 4,9 |
![]() S. Power | 1 | 0 | 6,3 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на St Patrick's Athl. в Premier Division 2026: ключови играчи
В състава на St Patrick's Athl. за Premier Division този сезон фигурират 33 играчи. Вратари: 3, защитници: 12, полузащитници: 12, нападатели: 6. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 24,6. В състава има играчи от 5 държави.
Головете са разпределени: 19 различни играчи имат голове.
S. Hoare е отличникът сред титулярите, със средна оценка 7,3. J. Anang има най-много спасявания на вратата (94).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за St Patrick's Athl., а числата за сезона - на страницата Статистика на St Patrick's Athl..
































