Основан 1883

Състав на Stockport County
ППЗРП
Edgeley Park · 10 852
Stockport, Greater Manchester
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Oliver Whatmuff | 13 | 1 170 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7,1 |
![]() L. Ashby-Hammond | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8,2 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() Oliver Whatmuff | 13 | 0 | 7,1 |
![]() L. Ashby-Hammond | 1 | 0 | 8,2 |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() E. O'Connell | 14 | 1 249 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7,4 |
![]() E. Pye | 13 | 1 170 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7,0 |
![]() B. Osborn | 14 | 917 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() Kyron Silveria Gordon | 9 | 810 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7,0 |
![]() M. Jobe | 10 | 583 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7,1 |
![]() T. Edun | 3 | 113 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,2 |
![]() R. Rydel | 1 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() T. Wilson-Brown | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() E. O'Connell | 14 | 0 | 7,4 |
![]() E. Pye | 13 | 0 | 7,0 |
![]() B. Osborn | 14 | 0 | 6,9 |
![]() Kyron Silveria Gordon | 9 | 0 | 7,0 |
![]() M. Jobe | 10 | 1 | 7,1 |
![]() T. Edun | 3 | 0 | 6,2 |
![]() R. Rydel | 1 | 0 | 6,3 |
![]() T. Wilson-Brown | 0 | 0 | 0,0 |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() O. Norwood | 14 | 1 125 | 1 | 3 | 2 | 0 | 7,5 |
![]() J. Diamond | 14 | 1 042 | 5 | 3 | 1 | 0 | 7,3 |
![]() R. Glover | 14 | 973 | 2 | 0 | 1 | 0 | 7,1 |
![]() L. Bate | 13 | 963 | 0 | 4 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() H. Wood | 14 | 851 | 3 | 0 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() J. Adigun | 12 | 359 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6,2 |
![]() L. Fiorini | 11 | 324 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() J. Dacres-Cogley | 8 | 244 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,9 |
![]() C. Camps | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() O. Norwood | 14 | 1 | 7,5 |
![]() J. Diamond | 14 | 5 | 7,3 |
![]() R. Glover | 14 | 2 | 7,1 |
![]() L. Bate | 13 | 0 | 6,5 |
![]() H. Wood | 14 | 3 | 6,8 |
![]() J. Adigun | 12 | 0 | 6,2 |
![]() L. Fiorini | 11 | 0 | 6,7 |
![]() J. Dacres-Cogley | 8 | 0 | 5,9 |
![]() C. Camps | 0 | 0 | - |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() K. Wootton | 14 | 1 210 | 9 | 1 | 0 | 0 | 7,1 |
![]() B. Andrésson | 9 | 236 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() Ethan Ennis | 8 | 234 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() M. Mandron | 11 | 201 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6,2 |
![]() Adama Sidibeh | 2 | 27 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8,1 |
![]() C. Gardner | 1 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3,6 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() K. Wootton | 14 | 9 | 7,1 |
![]() B. Andrésson | 9 | 0 | 6,8 |
![]() Ethan Ennis | 8 | 1 | 6,8 |
![]() M. Mandron | 11 | 3 | 6,2 |
![]() Adama Sidibeh | 2 | 1 | 8,1 |
![]() C. Gardner | 1 | 0 | 3,6 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Stockport County в League One 2026 накратко
В състава на Stockport County за League One този сезон фигурират 25 играчи. Вратари: 2, защитници: 8, полузащитници: 9, нападатели: 6. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 24,8. В състава има играчи от 7 държави.
Головете са разпределени: 9 различни играчи имат голове, начело с K. Wootton (9). L. Bate води в отбора по асистенции (4).
Сред титулярите O. Norwood има най-добра средна оценка - 7,5. Oliver Whatmuff има най-много спасявания на вратата (34).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Stockport County, а числата за сезона - на страницата Статистика на Stockport County.
























