Основан 1909

Състав на Sturm Graz
ЗРЗРП
Merkur Arena · 16 764
Graz
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() D. Khudyakov | 7 | 573 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() A. Helac | 5 | 422 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() E. Lorenz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() C. Wiener-Pucher | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() D. Khudyakov | 7 | 0 | 6,8 |
![]() A. Helac | 5 | 0 | 6,6 |
![]() E. Lorenz | 0 | 0 | 0,0 |
![]() C. Wiener-Pucher | 0 | 0 | - |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Heil | 9 | 781 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6,9 |
![]() P. Koller | 9 | 642 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() A. Vallci | 8 | 578 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6,3 |
![]() J. Quarshie | 7 | 518 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() A. Malic | 7 | 491 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6,7 |
![]() L. Balbo | 9 | 416 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() E. Soglo | 5 | 300 | 0 | 1 | 1 | 0 | 7,1 |
![]() P. Petrović | 5 | 212 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,7 |
![]() J. Mitchell | 2 | 96 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,9 |
![]() N. Geyrhofer | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,1 |
![]() Kelechi Nnamdi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() G. Haider | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. Heil | 9 | 1 | 6,9 |
![]() P. Koller | 9 | 0 | 6,5 |
![]() A. Vallci | 8 | 0 | 6,3 |
![]() J. Quarshie | 7 | 0 | 6,5 |
![]() A. Malic | 7 | 0 | 6,7 |
![]() L. Balbo | 9 | 0 | 6,6 |
![]() E. Soglo | 5 | 0 | 7,1 |
![]() P. Petrović | 5 | 0 | 5,7 |
![]() J. Mitchell | 2 | 0 | 7,9 |
![]() N. Geyrhofer | 1 | 0 | 6,1 |
![]() Kelechi Nnamdi | 0 | 0 | 0,0 |
![]() G. Haider | 0 | 0 | - |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Gorenc Stankovič | 11 | 959 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6,9 |
![]() Jacob Peter Hödl | 11 | 823 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() S. Seidl | 11 | 817 | 1 | 8 | 1 | 0 | 7,0 |
![]() Luca Weinhandl | 10 | 803 | 1 | 1 | 2 | 0 | 7,2 |
![]() V. Matoshi | 7 | 485 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() B. Beganović | 5 | 228 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() G. Mamageishvili | 7 | 220 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() R. Fosso | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,3 |
![]() F. Rózga | 2 | 53 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,2 |
![]() Filip Rozga | 0 | 53 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7,3 |
![]() O. Kiteishvili | 2 | 53 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,2 |
![]() J. Halwachs | 3 | 40 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,8 |
![]() M. Grgic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. Gorenc Stankovič | 11 | 1 | 6,9 |
![]() Jacob Peter Hödl | 11 | 0 | 6,5 |
![]() S. Seidl | 11 | 1 | 7,0 |
![]() Luca Weinhandl | 10 | 1 | 7,2 |
![]() V. Matoshi | 7 | 0 | 6,7 |
![]() B. Beganović | 5 | 2 | 6,8 |
![]() G. Mamageishvili | 7 | 1 | 6,9 |
![]() R. Fosso | 1 | 0 | 6,3 |
![]() F. Rózga | 2 | 0 | 6,2 |
![]() Filip Rozga | 0 | 0 | 7,3 |
![]() O. Kiteishvili | 2 | 0 | 6,2 |
![]() J. Halwachs | 3 | 0 | 4,8 |
![]() M. Grgic | 0 | 0 | 0,0 |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() S. Jatta | 6 | 355 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() O. Diakité | 6 | 319 | 7 | 0 | 1 | 0 | 7,6 |
![]() S. Włodarczyk | 7 | 274 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() A. Kayombo | 6 | 185 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,5 |
![]() N. Weiper | 4 | 166 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() S. Jatta | 6 | 2 | 6,7 |
![]() O. Diakité | 6 | 7 | 7,6 |
![]() S. Włodarczyk | 7 | 1 | 6,4 |
![]() A. Kayombo | 6 | 0 | 5,5 |
![]() N. Weiper | 4 | 2 | 6,7 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Sturm Graz в Bundesliga 2026 накратко
В състава на Sturm Graz за Bundesliga този сезон фигурират 34 играчи. Вратари: 4, защитници: 12, полузащитници: 13, нападатели: 5. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 22,3. В състава има играчи от 15 държави.
O. Diakité носи атаката с 7 от 19 гола на отбора. S. Seidl води в отбора по асистенции (8).
Сред титулярите O. Diakité има най-добра средна оценка - 7,6. A. Helac има най-много спасявания на вратата (14).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Sturm Graz, а числата за сезона - на страницата Статистика на Sturm Graz.

































