
Състав на Supra du Quebec
ПППРП
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Milli | 27 | 1 890 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() M. Gerges | 2 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() M. Diop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() J. Faury | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. Milli | 27 | 0 | 6,5 |
![]() M. Gerges | 2 | 0 | 7,0 |
![]() M. Diop | 0 | 0 | 0,0 |
![]() J. Faury | 0 | 0 | - |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Chretien | 27 | 1 755 | 3 | 0 | 7 | 0 | 7,0 |
![]() C. Auguste | 27 | 1 637 | 0 | 1 | 8 | 0 | 6,7 |
![]() D. Abzi | 23 | 1 439 | 1 | 5 | 10 | 0 | 6,9 |
![]() K. Ferdinand | 20 | 1 077 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6,6 |
![]() T. Lebeuf | 10 | 527 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5,2 |
![]() E. Awonongbadje | 5 | 308 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,0 |
![]() S. Deslandes | 6 | 296 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,5 |
![]() Z. Fernandez | 10 | 121 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,3 |
![]() I. Yeo | 3 | 38 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() M. Chretien | 27 | 3 | 7,0 |
![]() C. Auguste | 27 | 0 | 6,7 |
![]() D. Abzi | 23 | 1 | 6,9 |
![]() K. Ferdinand | 20 | 1 | 6,6 |
![]() T. Lebeuf | 10 | 0 | 5,2 |
![]() E. Awonongbadje | 5 | 0 | 6,0 |
![]() S. Deslandes | 6 | 0 | 5,5 |
![]() Z. Fernandez | 10 | 0 | 6,3 |
![]() I. Yeo | 3 | 0 | 6,5 |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() S. Rea | 27 | 1 795 | 5 | 4 | 4 | 0 | 7,1 |
![]() Alessandro Biello | 25 | 1 408 | 0 | 1 | 4 | 1 | 7,0 |
![]() A. Sissoko | 28 | 1 320 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,7 |
![]() D. Choinière | 24 | 1 155 | 0 | 5 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() S. Mlah | 24 | 928 | 4 | 0 | 5 | 1 | 6,7 |
![]() Z. Brault-Guillard | 9 | 696 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,6 |
![]() R. Bey | 15 | 422 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6,5 |
![]() O. Boughanmi | 9 | 198 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,4 |
![]() C. Calaidjoglu | 0 | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() Y. W. Wandje Djomze | 7 | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,4 |
![]() O. Correa | 2 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() S. Rea | 27 | 5 | 7,1 |
![]() Alessandro Biello | 25 | 0 | 7,0 |
![]() A. Sissoko | 28 | 0 | 6,7 |
![]() D. Choinière | 24 | 0 | 6,6 |
![]() S. Mlah | 24 | 4 | 6,7 |
![]() Z. Brault-Guillard | 9 | 1 | 6,6 |
![]() R. Bey | 15 | 0 | 6,5 |
![]() O. Boughanmi | 9 | 0 | 6,4 |
![]() C. Calaidjoglu | 0 | 0 | 6,7 |
![]() Y. W. Wandje Djomze | 7 | 0 | 3,4 |
![]() O. Correa | 2 | 0 | - |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() L. Kwemi | 27 | 1 569 | 12 | 3 | 3 | 0 | 7,3 |
![]() I. Conde | 21 | 1 214 | 6 | 2 | 5 | 0 | 6,8 |
![]() C. Bayiha | 19 | 514 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() B. Kabore | 7 | 141 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() A. Makarova | 2 | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() A. Marcoux | 5 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() J. McInerney | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() L. Kwemi | 27 | 12 | 7,3 |
![]() I. Conde | 21 | 6 | 6,8 |
![]() C. Bayiha | 19 | 1 | 6,5 |
![]() B. Kabore | 7 | 0 | 6,6 |
![]() A. Makarova | 2 | 0 | 6,5 |
![]() A. Marcoux | 5 | 0 | 6,3 |
![]() J. McInerney | 0 | 0 | - |
Други
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() O. El Kalkouli | 22 | 760 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5,9 |
![]() N. Santos | 11 | 304 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6,6 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() O. El Kalkouli | 22 | 0 | 5,9 |
![]() N. Santos | 11 | 2 | 6,6 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Supra du Quebec в Canadian Premier League 2026: ключови играчи
В състава на Supra du Quebec за Canadian Premier League този сезон фигурират 33 играчи. Вратари: 4, защитници: 9, полузащитници: 11, нападатели: 7. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 25,0. В състава има играчи от 5 държави.
Головете са разпределени: 10 различни играчи имат голове, начело с L. Kwemi (12).
L. Kwemi е отличникът сред титулярите, със средна оценка 7,3. J. Milli има най-много спасявания на вратата (35).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Supra du Quebec, а числата за сезона - на страницата Статистика на Supra du Quebec.
































