Основан 1942

Състав на UTC Cajamarca
ЗПЗЗЗ
Estadio Héroes de San Ramón · 18 000
Cajamarca
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Á. Campos | 17 | 1 459 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,2 |
![]() I. Barrios | 13 | 1 035 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4,5 |
![]() R. Bettocchi | 5 | 405 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,9 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() Á. Campos | 17 | 0 | 6,2 |
![]() I. Barrios | 13 | 0 | 4,5 |
![]() R. Bettocchi | 5 | 0 | 2,9 |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() B. Duarte | 29 | 2 605 | 3 | 0 | 8 | 0 | 6,7 |
![]() L. Garro | 28 | 1 943 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6,4 |
![]() D. Caro | 25 | 1 733 | 0 | 2 | 4 | 1 | 6,4 |
![]() M. Ganoza | 21 | 1 458 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6,0 |
![]() G. Paredes | 26 | 1 435 | 0 | 2 | 4 | 0 | 6,2 |
![]() P. Serra | 14 | 1 130 | 0 | 1 | 3 | 1 | 6,7 |
![]() F. Cavagna | 15 | 996 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,1 |
![]() J. Huerto | 17 | 705 | 2 | 0 | 4 | 0 | 5,9 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() B. Duarte | 29 | 3 | 6,7 |
![]() L. Garro | 28 | 1 | 6,4 |
![]() D. Caro | 25 | 0 | 6,4 |
![]() M. Ganoza | 21 | 1 | 6,0 |
![]() G. Paredes | 26 | 0 | 6,2 |
![]() P. Serra | 14 | 0 | 6,7 |
![]() F. Cavagna | 15 | 0 | 5,1 |
![]() J. Huerto | 17 | 2 | 5,9 |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Lliuya | 32 | 2 789 | 5 | 4 | 3 | 0 | 7,3 |
![]() A. Muñoz | 31 | 2 316 | 3 | 5 | 5 | 1 | 6,6 |
![]() D. Camacho | 30 | 2 152 | 5 | 3 | 2 | 2 | 6,6 |
![]() A. Figuera | 27 | 1 995 | 0 | 0 | 14 | 1 | 6,6 |
![]() D. Dioses | 26 | 1 686 | 0 | 4 | 5 | 0 | 6,0 |
![]() L. Arce | 25 | 1 181 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6,5 |
![]() J. Cerro | 18 | 951 | 0 | 0 | 7 | 0 | 5,5 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() M. Lliuya | 32 | 5 | 7,3 |
![]() A. Muñoz | 31 | 3 | 6,6 |
![]() D. Camacho | 30 | 5 | 6,6 |
![]() A. Figuera | 27 | 0 | 6,6 |
![]() D. Dioses | 26 | 0 | 6,0 |
![]() L. Arce | 25 | 2 | 6,5 |
![]() J. Cerro | 18 | 0 | 5,5 |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. de Jesús | 29 | 1 461 | 8 | 1 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() A. Arroyo | 28 | 1 331 | 4 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() M. Rasmussen | 15 | 281 | 1 | 2 | 3 | 0 | 6,8 |
![]() J. Atencia | 0 | 277 | 1 | 1 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() S. Gálvez | 8 | 110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,5 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() M. de Jesús | 29 | 8 | 6,5 |
![]() A. Arroyo | 28 | 4 | 6,7 |
![]() M. Rasmussen | 15 | 1 | 6,8 |
![]() J. Atencia | 0 | 1 | 6,7 |
![]() S. Gálvez | 8 | 0 | 3,5 |
Други
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Nunez | 19 | 75 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3,7 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. Nunez | 19 | 1 | 3,7 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на UTC Cajamarca в Primera División 2026: ключови играчи
В състава на UTC Cajamarca за Primera División този сезон фигурират 24 играчи. Вратари: 3, защитници: 8, полузащитници: 7, нападатели: 5. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 28,0. В състава има играчи от 7 държави.
Головете са разпределени: 13 различни играчи имат голове, начело с M. de Jesús (8). A. Muñoz води в отбора по асистенции (5).
M. Lliuya е отличникът сред титулярите, със средна оценка 7,3.
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за UTC Cajamarca, а числата за сезона - на страницата Статистика на UTC Cajamarca.























