Основан 1892

Състав на Vitesse
РПЗПЗ
GelreDome · 25 500
Arnhem
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() C. van den Berg | 11 | 960 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6,9 |
![]() M. Brull | 4 | 218 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,6 |
![]() T. Bodak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Jayden Siecker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() C. van den Berg | 11 | 0 | 6,9 |
![]() M. Brull | 4 | 0 | 3,6 |
![]() T. Bodak | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Jayden Siecker | 0 | 0 | 0,0 |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() V. Zumberi | 12 | 1 079 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() M. Schikora | 12 | 1 040 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() O. Achouitar | 10 | 782 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5,3 |
![]() N. Markelo | 8 | 679 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,1 |
![]() M. Steffen | 9 | 483 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5,3 |
![]() Xiamaro Thenu | 6 | 414 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,2 |
![]() A. Büttner | 10 | 213 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() L. Wouters | 2 | 98 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,6 |
![]() H. van der Mast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() V. Zumberi | 12 | 0 | 6,7 |
![]() M. Schikora | 12 | 0 | 6,9 |
![]() O. Achouitar | 10 | 0 | 5,3 |
![]() N. Markelo | 8 | 0 | 6,1 |
![]() M. Steffen | 9 | 0 | 5,3 |
![]() Xiamaro Thenu | 6 | 0 | 6,2 |
![]() A. Büttner | 10 | 0 | 6,4 |
![]() L. Wouters | 2 | 0 | 4,6 |
![]() H. van der Mast | 0 | 0 | 0,0 |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Sellouf | 13 | 1 135 | 2 | 0 | 4 | 0 | 6,9 |
![]() F. de Carvalho | 13 | 838 | 2 | 3 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() C. Olde Keizer | 7 | 619 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5,8 |
![]() M. Marschalk | 9 | 559 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,1 |
![]() S. Bonnah | 8 | 500 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5,7 |
![]() Ricardo-Felipe Schwarz | 6 | 448 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,2 |
![]() P. Dahbo | 9 | 432 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() Y. Ouallil | 8 | 310 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,5 |
![]() Koen te Veluwe | 2 | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,6 |
![]() Yuval Ranon | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,1 |
![]() Teun Bosch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() A. Sellouf | 13 | 2 | 6,9 |
![]() F. de Carvalho | 13 | 2 | 6,8 |
![]() C. Olde Keizer | 7 | 0 | 5,8 |
![]() M. Marschalk | 9 | 0 | 5,1 |
![]() S. Bonnah | 8 | 0 | 5,7 |
![]() Ricardo-Felipe Schwarz | 6 | 0 | 6,2 |
![]() P. Dahbo | 9 | 0 | 6,5 |
![]() Y. Ouallil | 8 | 0 | 4,5 |
![]() Koen te Veluwe | 2 | 0 | 2,6 |
![]() Yuval Ranon | 1 | 0 | 3,1 |
![]() Teun Bosch | 0 | 0 | 0,0 |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() N. Bannis | 13 | 1 105 | 10 | 3 | 2 | 0 | 7,1 |
![]() Nino Zonneveld | 10 | 346 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6,0 |
![]() E. Probst | 11 | 262 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,8 |
![]() J. Pinto | 11 | 224 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,9 |
![]() J. Hilterman | 6 | 164 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() N. Bannis | 13 | 10 | 7,1 |
![]() Nino Zonneveld | 10 | 0 | 6,0 |
![]() E. Probst | 11 | 0 | 5,8 |
![]() J. Pinto | 11 | 0 | 5,9 |
![]() J. Hilterman | 6 | 1 | 6,7 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Vitesse в Eerste Divisie 2026 накратко
В състава на Vitesse за Eerste Divisie този сезон фигурират 29 играчи. Вратари: 4, защитници: 9, полузащитници: 11, нападатели: 5. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 23,0. В състава има играчи от 9 държави.
N. Bannis носи атаката с 10 от 15 гола на отбора.
Сред титулярите N. Bannis има най-добра средна оценка - 7,1. C. van den Berg има най-много спасявания на вратата (34).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Vitesse, а числата за сезона - на страницата Статистика на Vitesse.




























