Основан 1907

Състав на Waldhof Mannheim
ПЗПЗЗ
Carl-Benz-Stadion · 25 667
Mannheim
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() T. Nijhuis | 11 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,0 |
![]() J. Niemann | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() T. Nijhuis | 11 | 0 | 6,0 |
![]() J. Niemann | 1 | 0 | 0,0 |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Owono Darnell Keumo | 11 | 464 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5,1 |
![]() C. Kammerknecht | 9 | 450 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5,2 |
![]() L. Klünter | 10 | 434 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5,8 |
![]() Oluwaseun God Power Osaro Ogbemudia | 6 | 411 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() Moritz Polte | 6 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,2 |
![]() Favour Okeke | 10 | 143 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() Djayson Cardoso | 4 | 91 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,6 |
![]() T. Sechelmann | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() Owono Darnell Keumo | 11 | 0 | 5,1 |
![]() C. Kammerknecht | 9 | 0 | 5,2 |
![]() L. Klünter | 10 | 0 | 5,8 |
![]() Oluwaseun God Power Osaro Ogbemudia | 6 | 1 | 6,6 |
![]() Moritz Polte | 6 | 0 | 3,2 |
![]() Favour Okeke | 10 | 0 | 7,0 |
![]() Djayson Cardoso | 4 | 0 | 4,6 |
![]() T. Sechelmann | 0 | 0 | 0,0 |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Rieckmann | 12 | 630 | 0 | 1 | 2 | 0 | 5,5 |
![]() V. Thill | 10 | 353 | 1 | 0 | 5 | 0 | 7,0 |
![]() M. Thalhammer | 10 | 300 | 0 | 1 | 2 | 1 | 6,0 |
![]() D. Michel | 11 | 295 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,3 |
![]() J. Müller | 6 | 90 | 0 | 1 | 1 | 0 | 7,2 |
![]() L. Mickels | 5 | 59 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,3 |
![]() A. Rexhepi | 2 | 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() D. Kryeziu | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,2 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() J. Rieckmann | 12 | 0 | 5,5 |
![]() V. Thill | 10 | 1 | 7,0 |
![]() M. Thalhammer | 10 | 0 | 6,0 |
![]() D. Michel | 11 | 0 | 5,3 |
![]() J. Müller | 6 | 0 | 7,2 |
![]() L. Mickels | 5 | 0 | 4,3 |
![]() A. Rexhepi | 2 | 0 | 6,5 |
![]() D. Kryeziu | 1 | 0 | 3,2 |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() L. Bierschenk | 12 | 481 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5,5 |
![]() Gonçalo Gregório | 11 | 396 | 1 | 1 | 3 | 0 | 5,7 |
![]() J. Ulbricht | 12 | 359 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() T. Boyd | 7 | 162 | 3 | 1 | 3 | 0 | 7,0 |
![]() N. Sarenren Bazee | 7 | 134 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5,9 |
![]() Mascarenhas | 5 | 113 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() N. X. Muteba NTumba | 5 | 104 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4,7 |
![]() K. Asallari | 3 | 81 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() L. Bierschenk | 12 | 1 | 5,5 |
![]() Gonçalo Gregório | 11 | 1 | 5,7 |
![]() J. Ulbricht | 12 | 3 | 6,8 |
![]() T. Boyd | 7 | 3 | 7,0 |
![]() N. Sarenren Bazee | 7 | 1 | 5,9 |
![]() Mascarenhas | 5 | 0 | 6,3 |
![]() N. X. Muteba NTumba | 5 | 2 | 4,7 |
![]() K. Asallari | 3 | 0 | 6,0 |
Други
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Jid Okeke | 2 | 272 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4,7 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() Jid Okeke | 2 | 0 | 4,7 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Waldhof Mannheim в 3. Liga 2026: ключови играчи
В състава на Waldhof Mannheim за 3. Liga този сезон фигурират 27 играчи. Вратари: 2, защитници: 8, полузащитници: 8, нападатели: 8. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 24,3. В състава има играчи от 10 държави.
Головете са разпределени: 8 различни играчи имат голове.
J. Müller е отличникът сред титулярите, със средна оценка 7,2. T. Nijhuis има най-много спасявания на вратата (27).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Waldhof Mannheim, а числата за сезона - на страницата Статистика на Waldhof Mannheim.


























