Основан 1930

Състав на Waterford
ПППЗП
Waterford Regional Sports Centre · 5 500
Waterford
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() S. McMullan | 29 | 2 537 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() Arlo Ricky Hugh Doherty | 7 | 644 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,4 |
![]() J. Healy | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() S. McMullan | 29 | 0 | 7,0 |
![]() Arlo Ricky Hugh Doherty | 7 | 0 | 3,4 |
![]() J. Healy | 0 | 0 | - |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() H. Cann | 36 | 2 978 | 2 | 1 | 5 | 0 | 6,7 |
![]() J. Mahon | 34 | 2 944 | 5 | 1 | 10 | 0 | 6,9 |
![]() Benny Couto | 33 | 2 807 | 2 | 12 | 5 | 0 | 6,8 |
![]() K. Long | 26 | 2 179 | 2 | 1 | 5 | 0 | 7,0 |
![]() L. Heeney | 30 | 1 506 | 0 | 0 | 7 | 0 | 5,9 |
![]() J. Houston | 22 | 1 454 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6,5 |
![]() W. Johnson | 13 | 817 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6,7 |
![]() J. Dempsey | 4 | 333 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,1 |
![]() A. Zborowski | 5 | 318 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() B. McKenzie | 1 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,3 |
![]() J. Ashton | 2 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,0 |
![]() G. Amedu | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,0 |
![]() A. Brennan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() S. Keane | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() H. Cann | 36 | 2 | 6,7 |
![]() J. Mahon | 34 | 5 | 6,9 |
![]() Benny Couto | 33 | 2 | 6,8 |
![]() K. Long | 26 | 2 | 7,0 |
![]() L. Heeney | 30 | 0 | 5,9 |
![]() J. Houston | 22 | 0 | 6,5 |
![]() W. Johnson | 13 | 0 | 6,7 |
![]() J. Dempsey | 4 | 0 | 3,1 |
![]() A. Zborowski | 5 | 0 | 6,3 |
![]() B. McKenzie | 1 | 0 | 1,3 |
![]() J. Ashton | 2 | 0 | 1,0 |
![]() G. Amedu | 1 | 0 | 1,0 |
![]() A. Brennan | 0 | 0 | 0,0 |
![]() S. Keane | 0 | 0 | - |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() C. Noonan | 34 | 2 623 | 2 | 3 | 4 | 0 | 6,8 |
![]() E. McLaughlin | 23 | 1 446 | 3 | 3 | 5 | 0 | 6,8 |
![]() D. McMenamy | 30 | 1 258 | 1 | 2 | 3 | 0 | 6,5 |
![]() S. Glenfield | 19 | 947 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6,4 |
![]() N. Mawene | 11 | 864 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,4 |
![]() C. Carty | 14 | 595 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() C. Barrett | 11 | 374 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,9 |
![]() J. Faria | 10 | 199 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3,1 |
![]() M. Oladiti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() M. Murphy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Orion Cala | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() C. Noonan | 34 | 2 | 6,8 |
![]() E. McLaughlin | 23 | 3 | 6,8 |
![]() D. McMenamy | 30 | 1 | 6,5 |
![]() S. Glenfield | 19 | 0 | 6,4 |
![]() N. Mawene | 11 | 0 | 6,4 |
![]() C. Carty | 14 | 0 | 6,4 |
![]() C. Barrett | 11 | 0 | 5,9 |
![]() J. Faria | 10 | 0 | 3,1 |
![]() M. Oladiti | 0 | 0 | 0,0 |
![]() M. Murphy | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Orion Cala | 0 | 0 | - |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() P. Amond | 36 | 2 922 | 14 | 1 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() T. Lonergan | 34 | 2 592 | 16 | 7 | 6 | 0 | 7,1 |
![]() J. Voilås | 31 | 1 324 | 3 | 3 | 2 | 0 | 6,4 |
![]() T. Coyle | 17 | 602 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,5 |
![]() R. Mansfield | 7 | 520 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4,5 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() P. Amond | 36 | 14 | 6,8 |
![]() T. Lonergan | 34 | 16 | 7,1 |
![]() J. Voilås | 31 | 3 | 6,4 |
![]() T. Coyle | 17 | 0 | 4,5 |
![]() R. Mansfield | 7 | 0 | 4,5 |
Други
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Noah O'Brien | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() Noah O'Brien | 0 | 0 | 0,0 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Waterford в Premier Division 2026: ключови играчи
В състава на Waterford за Premier Division този сезон фигурират 34 играчи. Вратари: 3, защитници: 14, полузащитници: 11, нападатели: 5. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 22,9. В състава има играчи от 6 държави.
Головете са разпределени: 10 различни играчи имат голове, начело с T. Lonergan (16). Benny Couto води в отбора по асистенции (12).
T. Lonergan е отличникът сред титулярите, със средна оценка 7,1. S. McMullan има най-много спасявания на вратата (107).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Waterford, а числата за сезона - на страницата Статистика на Waterford.

































