Основан 1881

Състав на Watford
РПЗЗП
Vicarage Road · 22 200
Watford
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() F. Ravaglia | 14 | 1 260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() S. Walker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() D. Bachmann | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() F. Ravaglia | 14 | 0 | 6,9 |
![]() S. Walker | 0 | 0 | 0,0 |
![]() D. Bachmann | 0 | 0 | 0,0 |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Pollock | 14 | 1 260 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6,8 |
![]() K. Keben | 13 | 1 170 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,3 |
![]() J. Zemura | 12 | 681 | 1 | 0 | 3 | 0 | 5,8 |
![]() O. Traoré | 10 | 620 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,2 |
![]() Branimir Mlačić | 7 | 396 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,4 |
![]() S. Coulibaly | 5 | 346 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,1 |
![]() M. Bola | 6 | 314 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() Albert Eames | 3 | 133 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,2 |
![]() James Andrew Clarridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Travis Akomeah | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() M. Pollock | 14 | 0 | 6,8 |
![]() K. Keben | 13 | 0 | 6,3 |
![]() J. Zemura | 12 | 1 | 5,8 |
![]() O. Traoré | 10 | 0 | 6,2 |
![]() Branimir Mlačić | 7 | 0 | 6,4 |
![]() S. Coulibaly | 5 | 0 | 7,1 |
![]() M. Bola | 6 | 0 | 6,6 |
![]() Albert Eames | 3 | 0 | 3,2 |
![]() James Andrew Clarridge | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Travis Akomeah | 0 | 0 | 0,0 |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() H. Kyprianou | 14 | 1 260 | 1 | 0 | 5 | 0 | 6,6 |
![]() Iker Bravo | 14 | 1 018 | 1 | 3 | 4 | 0 | 6,8 |
![]() E. Kayembe | 14 | 1 002 | 1 | 1 | 4 | 0 | 6,7 |
![]() O. Maamma | 13 | 701 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,0 |
![]() Amin Nabizada | 11 | 493 | 3 | 0 | 4 | 0 | 5,6 |
![]() M. Payero | 11 | 459 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,0 |
![]() E. Bove | 5 | 353 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() K. Diatta | 5 | 260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() H. Kyprianou | 14 | 1 | 6,6 |
![]() Iker Bravo | 14 | 1 | 6,8 |
![]() E. Kayembe | 14 | 1 | 6,7 |
![]() O. Maamma | 13 | 0 | 6,0 |
![]() Amin Nabizada | 11 | 3 | 5,6 |
![]() M. Payero | 11 | 0 | 6,0 |
![]() E. Bove | 5 | 0 | 6,4 |
![]() K. Diatta | 5 | 0 | 6,8 |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Doumbia | 14 | 669 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() L. Kjerrumgaard | 10 | 522 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6,2 |
![]() M. Boadu | 7 | 379 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() S. Mavididi | 6 | 280 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5,1 |
![]() R. Vata | 11 | 261 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,1 |
![]() M. Adu-Poku | 1 | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,7 |
![]() M. Antonio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() N. Chikovani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() J. Grieves | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() N. Chikovani | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() M. Doumbia | 14 | 1 | 6,5 |
![]() L. Kjerrumgaard | 10 | 2 | 6,2 |
![]() M. Boadu | 7 | 2 | 6,8 |
![]() S. Mavididi | 6 | 1 | 5,1 |
![]() R. Vata | 11 | 0 | 6,1 |
![]() M. Adu-Poku | 1 | 0 | 1,7 |
![]() M. Antonio | 0 | 0 | 0,0 |
![]() N. Chikovani | 0 | 0 | 0,0 |
![]() J. Grieves | 0 | 0 | - |
![]() N. Chikovani | 0 | 0 | - |
Други
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() N. Chikovani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() L. Ramirez-Espain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() N. Chikovani | 0 | 0 | 0,0 |
![]() L. Ramirez-Espain | 0 | 0 | 0,0 |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Watford в Championship 2026: ключови играчи
В състава на Watford за Championship този сезон фигурират 33 играчи. Вратари: 3, защитници: 10, полузащитници: 8, нападатели: 10. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 23,0. В състава има играчи от 19 държави.
Головете са разпределени: 9 различни играчи имат голове, начело с Amin Nabizada (3). Iker Bravo води в отбора по асистенции (3).
F. Ravaglia е отличникът сред титулярите, със средна оценка 6,9. F. Ravaglia има най-много спасявания на вратата (48).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Watford, а числата за сезона - на страницата Статистика на Watford.
































