Основан 1872

Състав на Wrexham
ПЗЗПЗ
STōK Cae Ras · 19 118
Wrecsam
Вратари
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Patterson | 14 | 1 260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() D. Ward | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() A. Patterson | 14 | 0 | 6,7 |
![]() D. Ward | 0 | 0 | 0,0 |
Защитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() C. Doyle | 13 | 1 170 | 1 | 0 | 2 | 0 | 7,0 |
![]() D. Hyam | 13 | 1 046 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,3 |
![]() I. Kaboré | 12 | 713 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() Z. Vyner | 8 | 683 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,3 |
![]() Daniel Edward Peter Imray | 11 | 520 | 1 | 3 | 0 | 0 | 6,0 |
![]() J. Worrall | 6 | 517 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() M. Cleworth | 6 | 346 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() G. Thomason | 4 | 273 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() D. Scarr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() A. James | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() C. Doyle | 13 | 1 | 7,0 |
![]() D. Hyam | 13 | 0 | 6,3 |
![]() I. Kaboré | 12 | 0 | 6,7 |
![]() Z. Vyner | 8 | 0 | 5,3 |
![]() Daniel Edward Peter Imray | 11 | 1 | 6,0 |
![]() J. Worrall | 6 | 1 | 6,8 |
![]() M. Cleworth | 6 | 0 | 6,8 |
![]() G. Thomason | 4 | 1 | 6,9 |
![]() D. Scarr | 0 | 0 | 0,0 |
![]() A. James | 0 | 0 | - |
Полузащитници
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() B. Whiteman | 13 | 1 077 | 1 | 2 | 3 | 0 | 6,6 |
![]() J. Ekomié | 12 | 944 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() L. O'Brien | 13 | 778 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() C. O'Hare | 8 | 654 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() M. James | 10 | 640 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,1 |
![]() O. Rathbone | 12 | 563 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() G. Dobson | 8 | 317 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,8 |
![]() J. Windass | 6 | 260 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() N. Broadhead | 3 | 220 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() B. Sheaf | 4 | 171 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() R. Longman | 9 | 162 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,8 |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() B. Whiteman | 13 | 1 | 6,6 |
![]() J. Ekomié | 12 | 2 | 6,9 |
![]() L. O'Brien | 13 | 0 | 6,8 |
![]() C. O'Hare | 8 | 0 | 6,8 |
![]() M. James | 10 | 0 | 6,1 |
![]() O. Rathbone | 12 | 2 | 6,7 |
![]() G. Dobson | 8 | 0 | 5,8 |
![]() J. Windass | 6 | 0 | 6,7 |
![]() N. Broadhead | 3 | 0 | 6,5 |
![]() B. Sheaf | 4 | 0 | 6,6 |
![]() R. Longman | 9 | 0 | 5,8 |
Нападатели
| Играч | Мачове | Мин. | Голове | Асистенции | Жълти картони | Червени картони | Оценка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() K. Moore | 14 | 980 | 5 | 2 | 2 | 0 | 7,1 |
![]() S. Smith | 13 | 530 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() B. Cadamarteri | 4 | 49 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,3 |
![]() D. Keillor-Dunn | 1 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,5 |
![]() S. Chesworth | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Играч | Мачове | Голове | Оценка |
|---|---|---|---|
![]() K. Moore | 14 | 5 | 7,1 |
![]() S. Smith | 13 | 1 | 6,5 |
![]() B. Cadamarteri | 4 | 0 | 4,3 |
![]() D. Keillor-Dunn | 1 | 0 | 3,5 |
![]() S. Chesworth | 0 | 0 | - |
Статистиката за състава и играчите е от официални данни за мачовете за избраното състезание и сезон.
Съставът на Wrexham в Championship 2026 накратко
В състава на Wrexham за Championship този сезон фигурират 28 играчи. Вратари: 2, защитници: 10, полузащитници: 11, нападатели: 5. Средната възраст на играчите, участвали в мачове, е 26,8. В състава има играчи от 5 държави.
Головете са разпределени: 9 различни играчи имат голове, начело с K. Moore (5). Daniel Edward Peter Imray води в отбора по асистенции (3).
Сред титулярите K. Moore има най-добра средна оценка - 7,1. A. Patterson има най-много спасявания на вратата (34).
Прогнозите за предстоящите мачове са на страницата Прогнози за Wrexham, а числата за сезона - на страницата Статистика на Wrexham.



























