Статистика Division Intermedia 2026

ПарагвайПарагвайПървенство2026

Въз основа на 240 завършени мача от сезон 2026, резултати след 90 минути. Отбори с по-малко от 3 мача в избрания изглед не са класирани.

Как Division Intermedia се сравнява с други първенства

Статистика Division Intermedia: двата отбора отбелязват

Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.

#ОтборМBTTS%
1Atlético TembetaryAtlético Tembetary302067%
2Benjamín AcevalBenjamín Aceval302067%
3Deportivo CapiataDeportivo Capiata302067%
4General CaballeroGeneral Caballero302067%
5TacuaryTacuary301963%
63 de Noviembre3 de Noviembre301860%
7Independiente F.b.c.Independiente F.b.c.301860%
8ResistenciaResistencia301860%
9SOL DE AmericaSOL DE America301860%
10Fernando De La MoraFernando De La Mora301757%
11Paraguari ACParaguari AC301757%
12Sportivo CarapeguáSportivo Carapeguá301653%
1312 de Junio VH12 de Junio VH301550%
14EncarnaciónEncarnación301343%
15Guairena FCGuairena FC301240%
16Deportivo SantaniDeportivo Santani301137%

Division Intermedia: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола

Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.

#ОтборМНад 2,5%
1General CaballeroGeneral Caballero302067%
2Atlético TembetaryAtlético Tembetary301757%
3TacuaryTacuary301757%
4Benjamín AcevalBenjamín Aceval301653%
5Independiente F.b.c.Independiente F.b.c.301653%
63 de Noviembre3 de Noviembre301550%
7Deportivo CapiataDeportivo Capiata301550%
8Deportivo SantaniDeportivo Santani301550%
9Paraguari ACParaguari AC301550%
10ResistenciaResistencia301550%
11Fernando De La MoraFernando De La Mora301447%
12EncarnaciónEncarnación301343%
13Sportivo CarapeguáSportivo Carapeguá301343%
14Guairena FCGuairena FC301137%
1512 de Junio VH12 de Junio VH30930%
16SOL DE AmericaSOL DE America30723%

Суха мрежа в Division Intermedia

Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.

#ОтборМСМСМ %БГ %
1Deportivo SantaniDeportivo Santani301550%20%
212 de Junio VH12 de Junio VH301240%17%
3Independiente F.b.c.Independiente F.b.c.301033%17%
4Sportivo CarapeguáSportivo Carapeguá301033%20%
5General CaballeroGeneral Caballero30930%17%
6ResistenciaResistencia30930%20%
7SOL DE AmericaSOL DE America30930%20%
8Guairena FCGuairena FC30827%50%
9Paraguari ACParaguari AC30723%23%
10Benjamín AcevalBenjamín Aceval30620%17%
11Deportivo CapiataDeportivo Capiata30620%27%
12Fernando De La MoraFernando De La Mora30620%30%
13TacuaryTacuary30517%30%
143 de Noviembre3 de Noviembre30413%30%
15EncarnaciónEncarnación30413%47%
16Atlético TembetaryAtlético Tembetary30310%27%

Голове на мач в Division Intermedia

Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.

#ОтборМВкараниДопуснатиОбщо
1General CaballeroGeneral Caballero301,931,233,17
2Atlético TembetaryAtlético Tembetary301,371,602,97
3Benjamín AcevalBenjamín Aceval301,501,472,97
4Independiente F.b.c.Independiente F.b.c.301,531,372,90
5TacuaryTacuary301,171,732,90
63 de Noviembre3 de Noviembre301,271,532,80
7Paraguari ACParaguari AC301,501,272,77
8Deportivo SantaniDeportivo Santani301,730,932,67
9Sportivo CarapeguáSportivo Carapeguá301,231,432,67
10Deportivo CapiataDeportivo Capiata301,301,302,60
11Fernando De La MoraFernando De La Mora301,101,502,60
12ResistenciaResistencia301,301,202,50
13EncarnaciónEncarnación301,001,472,47
1412 de Junio VH12 de Junio VH301,300,932,23
15SOL DE AmericaSOL DE America301,231,002,23
16Guairena FCGuairena FC300,771,272,03

Division Intermedia 2026 в числа: сравнение на отборите

Изиграни са 240 мача от сезон 2026 на Division Intermedia, средно 2,65 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 57% от тях, а 48% са имали три или повече гола.

Мачовете на General Caballero са най-резултатните - три или повече гола в 67% от тях. SOL DE America играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 23% от тях. Deportivo Santani има най-много мачове със суха мрежа - в 50% от мачовете си.

Домакините вкарват 1,38 гола на мач, а гостите - 1,27. Класирането е на страницата Класиране Division Intermedia, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози Division Intermedia. Числата се изчисляват само от приключили мачове, по резултата след 90 минути, и се обновяват след всеки кръг.