Статистика Segunda División 2026

ПеруПеруПървенство2026

Въз основа на 175 завършени мача от сезон 2026, резултати след 90 минути. Отбори с по-малко от 3 мача в избрания изглед не са класирани.

Как Segunda División се сравнява с други първенства

Статистика Segunda División: двата отбора отбелязват

Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.

#ОтборМBTTS%
1Academia CantolaoAcademia Cantolao191158%
2Molinos El PirataMolinos El Pirata211257%
3Alianza UniversidadAlianza Universidad221255%
4ComerciantesComerciantes221150%
5Bentín Tacna HeroicaBentín Tacna Heroica14750%
6Tacna HeroicaTacna Heroica8450%
7MinasMinas221045%
8Deportivo BinacionalDeportivo Binacional20945%
9SantosSantos20945%
10U. San MartinU. San Martin20945%
11Estudiantil CNIEstudiantil CNI18844%
12Cesar VallejoCesar Vallejo16744%
13Ayacucho FCAyacucho FC22836%
14Sport Huancayo 2Sport Huancayo 222836%
15Carlos A. MannucciCarlos A. Mannucci20735%
16Deportiva AgropecuariaDeportiva Agropecuaria20735%
17San MarcosSan Marcos3133%
18Deportivo LlacuabambaDeportivo Llacuabamba20630%
19Union ComercioUnion Comercio21629%

Segunda División: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола

Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.

#ОтборМНад 2,5%
1San MarcosSan Marcos33100%
2Deportivo BinacionalDeportivo Binacional201470%
3Academia CantolaoAcademia Cantolao191263%
4Estudiantil CNIEstudiantil CNI181056%
5U. San MartinU. San Martin201155%
6Molinos El PirataMolinos El Pirata211152%
7MinasMinas221150%
8SantosSantos201050%
9Bentín Tacna HeroicaBentín Tacna Heroica14750%
10ComerciantesComerciantes221045%
11Alianza UniversidadAlianza Universidad22941%
12Carlos A. MannucciCarlos A. Mannucci20840%
13Deportivo LlacuabambaDeportivo Llacuabamba20840%
14Tacna HeroicaTacna Heroica8338%
15Ayacucho FCAyacucho FC22836%
16Union ComercioUnion Comercio21733%
17Sport Huancayo 2Sport Huancayo 222627%
18Cesar VallejoCesar Vallejo16425%
19Deportiva AgropecuariaDeportiva Agropecuaria20420%

Суха мрежа в Segunda División

Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.

#ОтборМСМСМ %БГ %
1Union ComercioUnion Comercio211362%29%
2Deportivo LlacuabambaDeportivo Llacuabamba201260%35%
3Sport Huancayo 2Sport Huancayo 2221045%27%
4Carlos A. MannucciCarlos A. Mannucci20945%40%
5Deportiva AgropecuariaDeportiva Agropecuaria20945%40%
6Tacna HeroicaTacna Heroica8338%38%
7Ayacucho FCAyacucho FC22836%41%
8MinasMinas22836%36%
9Bentín Tacna HeroicaBentín Tacna Heroica14536%21%
10U. San MartinU. San Martin20630%25%
11Estudiantil CNIEstudiantil CNI18528%33%
12Alianza UniversidadAlianza Universidad22627%27%
13ComerciantesComerciantes22627%32%
14SantosSantos20525%35%
15Cesar VallejoCesar Vallejo16425%38%
16Molinos El PirataMolinos El Pirata21524%24%
17Deportivo BinacionalDeportivo Binacional20315%50%
18Academia CantolaoAcademia Cantolao19211%37%
19San MarcosSan Marcos300%67%

Голове на мач в Segunda División

Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.

#ОтборМВкараниДопуснатиОбщо
1San MarcosSan Marcos30,333,674,00
2Deportivo BinacionalDeportivo Binacional200,653,253,90
3Academia CantolaoAcademia Cantolao191,421,893,32
4Estudiantil CNIEstudiantil CNI181,611,443,06
5U. San MartinU. San Martin201,401,402,80
6Molinos El PirataMolinos El Pirata211,331,382,71
7SantosSantos201,451,202,65
8Ayacucho FCAyacucho FC221,181,452,64
9MinasMinas221,680,912,59
10ComerciantesComerciantes221,271,182,45
11Bentín Tacna HeroicaBentín Tacna Heroica141,431,002,43
12Carlos A. MannucciCarlos A. Mannucci201,550,852,40
13Alianza UniversidadAlianza Universidad221,051,272,32
14Sport Huancayo 2Sport Huancayo 2221,271,002,27
15Cesar VallejoCesar Vallejo161,001,062,06
16Union ComercioUnion Comercio211,330,672,00
17Deportivo LlacuabambaDeportivo Llacuabamba201,250,701,95
18Tacna HeroicaTacna Heroica81,000,881,88
19Deportiva AgropecuariaDeportiva Agropecuaria201,000,751,75

Статистика Segunda División 2026: ключовите числа

Изиграни са 175 мача от сезон 2026 на Segunda División, средно 2,54 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 43% от тях, а 45% са имали три или повече гола.

Academia Cantolao има най-висок дял мачове, в които и двата отбора са вкарвали: 58%. Мачовете на San Marcos са най-резултатните - три или повече гола в 100% от тях. Deportiva Agropecuaria играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 20% от тях. Union Comercio има най-много мачове със суха мрежа - в 62% от мачовете си.

Домакините вкарват 1,62 гола на мач, а гостите - 0,93. Класирането е на страницата Класиране Segunda División, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози Segunda División. Таблиците се обновяват с постъпването на резултати, а всяка стойност за голове отчита резултата след 90 минути.