Статистика на съдията Andrija Stojanović
Картоните са от 30 мача с официална статистика.
Фауловете са от 30 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 75 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,20 картона на мач, с 1,28 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (4,48).
Въз основа на 30 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 48%
- Равен 27%
- Победа на госта 25%
3,09 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Andrija Stojanović
Andrija Stojanović по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Super LigaСърбия | 71 | 3,20 | 3,03 | 0,17 | 29,0 | 0,28 |
CupСърбия | 3 | - | - | - | - | 0,67 |
Prva LigaСърбия | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Andrija Stojanović по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 24,0 | 0,00 |
| 2025 | 8 | 3,75 | 3,38 | 0,38 | 25,4 | 0,50 |
| 2024 | 13 | 3,09 | 3,00 | 0,09 | 31,9 | 0,46 |
| 2023 | 12 | 2,80 | 2,70 | 0,10 | 29,3 | 0,17 |
| 2022 | 14 | - | - | - | - | 0,29 |
| 2021 | 16 | - | - | - | - | 0,31 |
| 2020 | 11 | - | - | - | - | 0,09 |
Статистиката на съдията Andrija Stojanović обяснена
Andrija Stojanović е съдия от Сърбия с 75 приключили мача в нашите записи, от 16 авг 2020 до 31 авг 2026. Те обхващат 3 състезания, най-често Super Liga (71).
В мачовете с официална статистика (30) средно има 3,20 картона на мач: 3,03 жълти и 0,17 червени. Това е с 1,28 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,48. В тези мачове домакините получават 1,47 жълти картона на мач, а гостите - 1,57. Средно има 29,0 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 22 в 75 мача с пълен списък със събития, 0,29 на мач.
Домакините са спечелили 48% от тези мачове, 27% са завършили наравно и гостите са спечелили 25%, при 3,09 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


