Статистика на съдията Momcilo Markovic
Картоните са от 24 мача с официална статистика.
Фауловете са от 24 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 68 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,96 картона на мач, с 0,45 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (4,41).
Въз основа на 24 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 53%
- Равен 22%
- Победа на госта 25%
2,38 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Momcilo Markovic
Momcilo Markovic по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Super LigaСърбия | 64 | 3,96 | 3,75 | 0,21 | 26,2 | 0,20 |
1. DivisionКипър | 2 | - | - | - | - | 0,50 |
CupСърбия | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
Momcilo Markovic по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
| 2025 | 8 | 4,00 | 3,63 | 0,38 | 26,6 | 0,38 |
| 2024 | 6 | 3,83 | 3,67 | 0,17 | 30,5 | 0,00 |
| 2023 | 12 | 4,00 | 3,89 | 0,11 | 22,1 | 0,08 |
| 2022 | 13 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 34,0 | 0,31 |
| 2021 | 15 | - | - | - | - | 0,20 |
| 2020 | 13 | - | - | - | - | 0,15 |
Статистиката на съдията Momcilo Markovic обяснена
Momcilo Markovic е съдия от Сърбия с 68 приключили мача в нашите записи, от 5 авг 2020 до 15 авг 2026. Те обхващат 3 състезания, най-често Super Liga (64).
В мачовете с официална статистика (24) средно има 3,96 картона на мач: 3,75 жълти и 0,21 червени. Това е с 0,45 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,41. В тези мачове домакините получават 1,88 жълти картона на мач, а гостите - 1,88. Средно има 26,2 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 14 в 68 мача с пълен списък със събития, 0,21 на мач.
Домакините са спечелили 53% от тези мачове, 22% са завършили наравно и гостите са спечелили 25%, при 2,38 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


