Статистика на съдията B. Taşkınsoy
Картоните са от 43 мача с официална статистика.
Фауловете са от 43 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 106 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,53 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (4,76).
Въз основа на 43 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 50%
- Равен 23%
- Победа на госта 27%
2,44 гола на мач
Последни мачове, ръководени от B. Taşkınsoy
B. Taşkınsoy по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
2. LigТурция | 47 | - | - | - | - | 0,32 |
1. LigТурция | 32 | 4,78 | 4,50 | 0,28 | 24,9 | 0,31 |
Süper LigТурция | 11 | 3,82 | 3,55 | 0,27 | 22,4 | 0,27 |
Türkiye KupasıТурция | 8 | - | - | - | - | 0,38 |
3. Lig - Group 1Турция | 3 | - | - | - | - | 0,67 |
3. Lig - Group 2Турция | 3 | - | - | - | - | 0,33 |
3. Lig - Group 4Турция | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
3. Lig - Play-offsТурция | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
B. Taşkınsoy по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 20 | 4,21 | 3,93 | 0,29 | 24,9 | 0,35 |
| 2023 | 26 | 4,40 | 4,20 | 0,20 | 19,8 | 0,35 |
| 2022 | 26 | 4,70 | 4,20 | 0,50 | 25,9 | 0,27 |
| 2021 | 25 | 5,00 | 4,89 | 0,11 | 26,4 | 0,20 |
| 2020 | 9 | - | - | - | - | 0,67 |
B. Taşkınsoy: съдийски рекорд в числа
B. Taşkınsoy е съдия от Турция с 106 приключили мача в нашите записи, от 4 окт 2020 до 30 май 2025. Те обхващат 8 състезания, най-често 2. Lig (47).
В мачовете с официална статистика (43) средно има 4,53 картона на мач: 4,26 жълти и 0,28 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,76. В тези мачове домакините получават 1,98 жълти картона на мач, а гостите - 2,28. Средно има 24,3 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 34 в 106 мача с пълен списък със събития, 0,32 на мач.
Домакините са спечелили 50% от тези мачове, 23% са завършили наравно и гостите са спечелили 27%, при 2,44 гола на мач. През 2024 B. Taşkınsoy има 20 приключили мача, с 4,21 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.







