Статистика на съдията Can Cengiz
Картоните са от 10 мача с официална статистика.
Фауловете са от 10 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 69 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,20 картона на мач, с 0,50 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (4,70).
Въз основа на 10 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 43%
- Равен 29%
- Победа на госта 28%
2,88 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Can Cengiz
Can Cengiz по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
2. LigТурция | 45 | - | - | - | - | 0,22 |
1. LigТурция | 10 | 4,20 | 3,90 | 0,30 | 26,3 | 0,50 |
Türkiye KupasıТурция | 6 | - | - | - | - | 0,50 |
3. Lig - Group 3Турция | 4 | - | - | - | - | 0,75 |
3. Lig - Group 2Турция | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
3. Lig - Group 1Турция | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
3. Lig - Group 4Турция | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Can Cengiz по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 | - | - | - | - | 0,33 |
| 2024 | 13 | - | - | - | - | 0,15 |
| 2023 | 15 | - | - | - | - | 0,20 |
| 2022 | 11 | 4,67 | 4,33 | 0,33 | 24,2 | 0,64 |
| 2021 | 16 | 3,50 | 3,25 | 0,25 | 29,5 | 0,31 |
| 2020 | 9 | - | - | - | - | 0,22 |
| 2019 | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
| 2018 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Статистиката на съдията Can Cengiz обяснена
Can Cengiz е съдия от Турция с 69 приключили мача в нашите записи, от 27 сеп 2018 до 21 сеп 2025. Те обхващат 7 състезания, най-често 2. Lig (45).
В мачовете с официална статистика (10) средно има 4,20 картона на мач: 3,90 жълти и 0,30 червени. Това е с 0,50 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,70. В тези мачове домакините получават 1,70 жълти картона на мач, а гостите - 2,20. Средно има 26,3 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 21 в 69 мача с пълен списък със събития, 0,30 на мач.
Домакините са спечелили 43% от тези мачове, 29% са завършили наравно и гостите са спечелили 28%, при 2,88 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.






