Статистика на съдията Bence Csonka
Картоните са от 28 мача с официална статистика.
Фауловете са от 27 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 108 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,85 картона на мач, с 0,56 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,29).
Въз основа на 26 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 38%
- Равен 29%
- Победа на госта 33%
2,92 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Bence Csonka
Bence Csonka по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
NB IУнгария | 53 | 5,00 | 4,67 | 0,33 | 25,0 | 0,40 |
NB IIУнгария | 38 | - | - | - | - | 0,32 |
Magyar KupaУнгария | 6 | - | - | - | - | 0,83 |
UEFA Europa Conference League | 5 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 37,5 | 0,40 |
UEFA U19 Championship | 2 | - | - | - | - | 0,50 |
Friendlies | 1 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 16,0 | 0,00 |
UEFA Champions League | 1 | 7,00 | 7,00 | 0,00 | - | 1,00 |
UEFA Europa League | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Youth League | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Bence Csonka по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 9 | 3,80 | 3,60 | 0,20 | 24,3 | 0,67 |
| 2025 | 20 | 5,22 | 4,89 | 0,33 | 24,3 | 0,30 |
| 2024 | 16 | 6,83 | 6,17 | 0,67 | 30,2 | 0,44 |
| 2023 | 18 | 3,50 | 3,50 | 0,00 | 24,4 | 0,39 |
| 2022 | 19 | - | - | - | - | 0,26 |
| 2021 | 15 | - | - | - | - | 0,27 |
| 2020 | 11 | - | - | - | - | 0,64 |
Bence Csonka: съдийски рекорд в числа
Bence Csonka е съдия от Унгария с 108 приключили мача в нашите записи, от 2 авг 2020 до 21 окт 2026. Те обхващат 9 състезания, най-често NB I (53).
В мачовете с официална статистика (28) средно има 4,82 картона на мач: 4,54 жълти и 0,29 червени. Това е с 0,56 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,29. В тези мачове домакините получават 2,14 жълти картона на мач, а гостите - 2,39. Средно има 25,6 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 42 в 108 мача с пълен списък със събития, 0,39 на мач.
Домакините са спечелили 38% от тези мачове, 29% са завършили наравно и гостите са спечелили 33%, при 2,92 гола на мач. През 2026 Bence Csonka има 9 приключили мача, с 3,80 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.








