Статистика на съдията Mihaly Kapraly
Картоните са от 39 мача с официална статистика.
Фауловете са от 39 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 87 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,59 картона на мач, с 0,96 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (4,55).
Въз основа на 39 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 38%
- Равен 28%
- Победа на госта 34%
2,92 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Mihaly Kapraly
Mihaly Kapraly по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
NB IУнгария | 55 | 3,54 | 3,43 | 0,11 | 26,4 | 0,25 |
NB IIУнгария | 17 | - | - | - | - | 0,06 |
UEFA Europa Conference League | 6 | 7,00 | 6,00 | 1,00 | 39,0 | 0,50 |
Magyar KupaУнгария | 5 | - | - | - | - | 0,20 |
Friendlies | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Champions League | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Nations League | 1 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 20,0 | 0,00 |
UEFA Youth League | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
Mihaly Kapraly по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 20,0 | 0,20 |
| 2025 | 17 | 3,56 | 3,33 | 0,22 | 25,2 | 0,35 |
| 2024 | 26 | 4,06 | 3,88 | 0,18 | 26,4 | 0,27 |
| 2023 | 23 | 3,08 | 3,08 | 0,00 | 28,2 | 0,17 |
| 2022 | 16 | - | - | - | - | 0,13 |
Статистиката на съдията Mihaly Kapraly обяснена
Mihaly Kapraly е съдия от Унгария с 87 приключили мача в нашите записи, от 5 окт 2022 до 21 окт 2026. Те обхващат 8 състезания, най-често NB I (55).
В мачовете с официална статистика (39) средно има 3,59 картона на мач: 3,46 жълти и 0,13 червени. Това е с 0,96 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,55. В тези мачове домакините получават 1,74 жълти картона на мач, а гостите - 1,72. Средно има 26,5 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 20 в 87 мача с пълен списък със събития, 0,23 на мач.
Домакините са спечелили 38% от тези мачове, 28% са завършили наравно и гостите са спечелили 34%, при 2,92 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.







