Статистика на съдията F. Daldaş
Картоните са от 14 мача с официална статистика.
Фауловете са от 14 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 50 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
5,29 картона на мач, с 0,66 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,63).
Въз основа на 14 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 40%
- Равен 20%
- Победа на госта 40%
3,08 гола на мач
Последни мачове, ръководени от F. Daldaş
F. Daldaş по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
2. LigТурция | 23 | - | - | - | - | 0,39 |
1. LigТурция | 14 | 5,29 | 4,93 | 0,36 | 27,1 | 0,36 |
Türkiye KupasıТурция | 4 | - | - | - | - | 0,00 |
3. Lig - Group 1Турция | 3 | - | - | - | - | 0,67 |
3. Lig - Group 3Турция | 3 | - | - | - | - | 0,33 |
3. Lig - Group 2Турция | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
3. Lig - Play-offsТурция | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
F. Daldaş по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3 | 6,00 | 6,00 | 0,00 | 30,5 | 0,67 |
| 2023 | 13 | 5,20 | 4,90 | 0,30 | 26,1 | 0,23 |
| 2022 | 12 | 5,00 | 4,00 | 1,00 | 29,0 | 0,33 |
| 2021 | 11 | - | - | - | - | 0,27 |
| 2020 | 10 | - | - | - | - | 0,50 |
| 2018 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
F. Daldaş: съдийски рекорд в числа
F. Daldaş е съдия от Турция с 50 приключили мача в нашите записи, от 12 сеп 2018 до 3 дек 2024. Те обхващат 7 състезания, най-често 2. Lig (23).
В мачовете с официална статистика (14) средно има 5,29 картона на мач: 4,93 жълти и 0,36 червени. Това е с 0,66 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,63. В тези мачове домакините получават 2,50 жълти картона на мач, а гостите - 2,43. Средно има 27,1 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 17 в 50 мача с пълен списък със събития, 0,34 на мач.
Домакините са спечелили 40% от тези мачове, 20% са завършили наравно и гостите са спечелили 40%, при 3,08 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.






