Статистика на съдията Yunus Dursun
Картоните са от 16 мача с официална статистика.
Фауловете са от 16 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 56 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
5,00 картона на мач, с 0,33 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,67).
Въз основа на 16 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 34%
- Равен 34%
- Победа на госта 32%
2,55 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Yunus Dursun
Yunus Dursun по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
2. LigТурция | 29 | - | - | - | - | 0,17 |
1. LigТурция | 16 | 5,00 | 4,75 | 0,25 | 27,9 | 0,56 |
Türkiye KupasıТурция | 9 | - | - | - | - | 0,11 |
3. Lig - Group 1Турция | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
3. Lig - Group 2Турция | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Yunus Dursun по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 5,50 | 5,50 | 0,00 | 32,5 | 1,00 |
| 2024 | 11 | 4,17 | 4,00 | 0,17 | 25,0 | 0,36 |
| 2023 | 7 | 6,00 | 5,50 | 0,50 | 24,3 | 0,29 |
| 2022 | 14 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 43,0 | 0,21 |
| 2021 | 13 | - | - | - | - | 0,15 |
| 2020 | 8 | - | - | - | - | 0,13 |
| 2019 | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
Статистиката на съдията Yunus Dursun обяснена
Yunus Dursun е съдия от Турция с 56 приключили мача в нашите записи, от 11 сеп 2019 до 25 окт 2025. Те обхващат 5 състезания, най-често 2. Lig (29).
В мачовете с официална статистика (16) средно има 5,00 картона на мач: 4,75 жълти и 0,25 червени. Това е с 0,33 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,67. В тези мачове домакините получават 2,25 жълти картона на мач, а гостите - 2,50. Средно има 27,9 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 15 в 56 мача с пълен списък със събития, 0,27 на мач.
Домакините са спечелили 34% от тези мачове, 34% са завършили наравно и гостите са спечелили 32%, при 2,55 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.




