Статистика на съдията Fabio Melo
Картоните са от 57 мача с официална статистика.
Фауловете са от 57 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 88 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
6,35 картона на мач, с 0,75 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (5,60).
Въз основа на 57 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 32%
- Равен 31%
- Победа на госта 37%
2,93 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Fabio Melo
Fabio Melo по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Segunda LigaПортугалия | 50 | 6,48 | 6,17 | 0,31 | 30,7 | 0,42 |
Primeira LigaПортугалия | 28 | 6,21 | 5,93 | 0,29 | 29,1 | 0,36 |
Taça de PortugalПортугалия | 6 | - | - | - | - | 0,50 |
Taça da LigaПортугалия | 3 | - | - | - | - | 1,00 |
1. DivisionКипър | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Fabio Melo по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
| 2025 | 10 | 5,50 | 5,17 | 0,33 | 30,7 | 0,30 |
| 2024 | 11 | 4,50 | 4,50 | 0,00 | 30,0 | 0,45 |
| 2023 | 22 | 5,56 | 5,38 | 0,19 | 27,3 | 0,41 |
| 2021 | 22 | 7,69 | 7,25 | 0,44 | 29,2 | 0,50 |
| 2020 | 22 | 6,35 | 6,06 | 0,29 | 32,8 | 0,41 |
Fabio Melo: съдийски рекорд в числа
Fabio Melo е съдия от Португалия с 88 приключили мача в нашите записи, от 20 окт 2020 до 8 авг 2026. Те обхващат 5 състезания, най-често Segunda Liga (50).
В мачовете с официална статистика (57) средно има 6,35 картона на мач: 6,05 жълти и 0,30 червени. Това е с 0,75 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 5,60. В тези мачове домакините получават 2,86 жълти картона на мач, а гостите - 3,19. Средно има 29,9 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 37 в 88 мача с пълен списък със събития, 0,42 на мач.
Домакините са спечелили 32% от тези мачове, 31% са завършили наравно и гостите са спечелили 37%, при 2,93 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.




