Статистика на съдията Ricardo Baixinho
Картоните са от 61 мача с официална статистика.
Фауловете са от 60 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 99 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
6,75 картона на мач, с 1,23 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (5,52).
Въз основа на 61 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 45%
- Равен 23%
- Победа на госта 32%
2,70 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Ricardo Baixinho
Ricardo Baixinho по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Segunda LigaПортугалия | 54 | 6,11 | 5,68 | 0,43 | 29,6 | 0,28 |
Primeira LigaПортугалия | 32 | 7,47 | 6,97 | 0,50 | 31,0 | 0,31 |
Taça de PortugalПортугалия | 8 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 22,0 | 0,75 |
Taça da LigaПортугалия | 5 | - | - | - | - | 0,60 |
Ricardo Baixinho по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 6,00 | 6,00 | 0,00 | - | 0,00 |
| 2025 | 7 | 9,80 | 8,80 | 1,00 | 31,0 | 0,43 |
| 2024 | 16 | 7,89 | 7,44 | 0,44 | 29,2 | 0,56 |
| 2023 | 23 | 6,35 | 5,88 | 0,47 | 30,3 | 0,35 |
| 2022 | 23 | 7,10 | 6,60 | 0,50 | 32,0 | 0,35 |
| 2021 | 17 | 5,56 | 5,22 | 0,33 | 28,4 | 0,18 |
| 2020 | 11 | 5,70 | 5,40 | 0,30 | 30,2 | 0,27 |
Статистиката на съдията Ricardo Baixinho обяснена
Ricardo Baixinho е съдия от Португалия с 99 приключили мача в нашите записи, от 18 сеп 2020 до 31 окт 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често Segunda Liga (54).
В мачовете с официална статистика (61) средно има 6,75 картона на мач: 6,30 жълти и 0,46 червени. Това е с 1,23 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 5,52. В тези мачове домакините получават 2,84 жълти картона на мач, а гостите - 3,46. Средно има 30,2 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 34 в 99 мача с пълен списък със събития, 0,34 на мач.
Домакините са спечелили 45% от тези мачове, 23% са завършили наравно и гостите са спечелили 32%, при 2,70 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



