Статистика на съдията Florent Batta
Картоните са от 124 мача с официална статистика.
Фауловете са от 124 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 128 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,81 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (3,95).
Въз основа на 124 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 41%
- Равен 27%
- Победа на госта 32%
2,95 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Florent Batta
Florent Batta по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ligue 1Франция | 74 | 3,69 | 3,51 | 0,18 | 26,8 | 0,36 |
Ligue 2Франция | 36 | 4,42 | 4,19 | 0,22 | 27,1 | 0,39 |
Coupe de FranceФранция | 18 | 2,86 | 2,79 | 0,07 | 24,3 | 0,44 |
Florent Batta по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17 | 4,82 | 4,59 | 0,24 | 28,7 | 0,41 |
| 2024 | 21 | 4,45 | 4,20 | 0,25 | 23,9 | 0,43 |
| 2023 | 21 | 3,57 | 3,38 | 0,19 | 26,1 | 0,57 |
| 2022 | 22 | 2,68 | 2,59 | 0,09 | 25,9 | 0,27 |
| 2021 | 22 | 3,52 | 3,29 | 0,24 | 26,1 | 0,27 |
| 2020 | 22 | 4,24 | 4,14 | 0,10 | 29,4 | 0,41 |
| 2019 | 2 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 21,0 | 0,00 |
| 2018 | 1 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 30,0 | 0,00 |
Статистиката на съдията Florent Batta обяснена
Florent Batta е съдия от Франция с 128 приключили мача в нашите записи, от 7 яну 2019 до 2 май 2026. Те обхващат 3 състезания, най-често Ligue 1 (74).
В мачовете с официална статистика (124) средно има 3,81 картона на мач: 3,63 жълти и 0,18 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,95. В тези мачове домакините получават 1,81 жълти картона на мач, а гостите - 1,82. Средно има 26,6 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 49 в 128 мача с пълен списък със събития, 0,38 на мач.
Домакините са спечелили 41% от тези мачове, 27% са завършили наравно и гостите са спечелили 32%, при 2,95 гола на мач. През 2025 Florent Batta има 17 приключили мача, с 4,82 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


