Статистика на съдията Mathieu Vernice
Картоните са от 126 мача с официална статистика.
Фауловете са от 126 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 139 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,49 картона на мач, с 0,62 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (3,87).
Въз основа на 126 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 40%
- Равен 27%
- Победа на госта 33%
2,63 гола на мач
Предстоящи мачове с Mathieu Vernice
Последни мачове, ръководени от Mathieu Vernice
Mathieu Vernice по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ligue 1Франция | 64 | 4,59 | 4,27 | 0,33 | 26,8 | 0,36 |
Ligue 2Франция | 54 | 4,43 | 4,15 | 0,28 | 31,4 | 0,30 |
Coupe de FranceФранция | 14 | 4,11 | 4,00 | 0,11 | 27,1 | 0,29 |
Ligue 3Франция | 4 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Europa Conference League | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Europa League | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Mathieu Vernice по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 4,20 | 4,00 | 0,20 | 26,6 | 0,71 |
| 2025 | 21 | 5,05 | 4,80 | 0,25 | 27,6 | 0,19 |
| 2024 | 19 | 4,61 | 4,50 | 0,11 | 25,4 | 0,16 |
| 2023 | 19 | 5,05 | 4,63 | 0,42 | 26,3 | 0,37 |
| 2022 | 21 | 3,29 | 2,86 | 0,43 | 28,4 | 0,43 |
| 2021 | 26 | 5,35 | 4,83 | 0,52 | 31,4 | 0,27 |
| 2020 | 25 | 3,65 | 3,65 | 0,00 | 32,9 | 0,32 |
| 2019 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Статистиката на съдията Mathieu Vernice обяснена
Mathieu Vernice е съдия от Франция с 139 приключили мача в нашите записи, от 19 ное 2019 до 24 окт 2026. Те обхващат 6 състезания, най-често Ligue 1 (64).
В мачовете с официална статистика (126) средно има 4,49 картона на мач: 4,20 жълти и 0,29 червени. Това е с 0,62 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,87. В тези мачове домакините получават 1,98 жълти картона на мач, а гостите - 2,22. Средно има 28,7 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 43 в 139 мача с пълен списък със събития, 0,31 на мач.
Домакините са спечелили 40% от тези мачове, 27% са завършили наравно и гостите са спечелили 33%, при 2,63 гола на мач. През 2026 Mathieu Vernice има 7 приключили мача, с 4,20 картона на мач. Следващият назначен мач е Toulouse - Strasbourg на 6 ное 2026.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.





