Статистика на съдията Gael Angoula
Картоните са от 122 мача с официална статистика.
Фауловете са от 122 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 130 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,41 картона на мач, с 0,60 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (4,01).
Въз основа на 122 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 39%
- Равен 29%
- Победа на госта 32%
2,42 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Gael Angoula
Gael Angoula по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ligue 2Франция | 78 | 3,54 | 3,32 | 0,22 | 25,9 | 0,13 |
Ligue 1Франция | 34 | 3,26 | 3,12 | 0,15 | 21,1 | 0,26 |
Coupe de FranceФранция | 15 | 2,90 | 2,90 | 0,00 | 24,4 | 0,13 |
Ligue 3Франция | 3 | - | - | - | - | 0,33 |
Gael Angoula по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 3,43 | 3,29 | 0,14 | 26,0 | 0,14 |
| 2025 | 20 | 4,00 | 3,90 | 0,10 | 21,9 | 0,15 |
| 2024 | 13 | 3,85 | 3,69 | 0,15 | 25,9 | 0,38 |
| 2023 | 17 | 3,06 | 2,88 | 0,18 | 20,5 | 0,18 |
| 2022 | 24 | 2,50 | 2,36 | 0,14 | 24,1 | 0,08 |
| 2021 | 25 | 3,52 | 3,35 | 0,17 | 23,5 | 0,16 |
| 2020 | 21 | 3,68 | 3,32 | 0,37 | 30,7 | 0,19 |
| 2019 | 3 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 26,0 | 0,00 |
Gael Angoula: съдийски рекорд в числа
Gael Angoula е съдия от Франция с 130 приключили мача в нашите записи, от 16 ное 2019 до 6 ное 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често Ligue 2 (78).
В мачовете с официална статистика (122) средно има 3,41 картона на мач: 3,23 жълти и 0,18 червени. Това е с 0,60 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,01. В тези мачове домакините получават 1,43 жълти картона на мач, а гостите - 1,80. Средно има 24,5 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 22 в 130 мача с пълен списък със събития, 0,17 на мач.
Домакините са спечелили 39% от тези мачове, 29% са завършили наравно и гостите са спечелили 32%, при 2,42 гола на мач. През 2026 Gael Angoula има 7 приключили мача, с 3,43 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



