Статистика на съдията Antoine Valnet
Картоните са от 85 мача с официална статистика.
Фауловете са от 85 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 130 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,72 картона на мач, с 0,26 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (3,98).
Въз основа на 85 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 34%
- Равен 29%
- Победа на госта 37%
2,31 гола на мач
Предстоящи мачове с Antoine Valnet
Последни мачове, ръководени от Antoine Valnet
Antoine Valnet по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ligue 2Франция | 81 | 3,80 | 3,67 | 0,14 | 27,4 | 0,17 |
Ligue 3Франция | 36 | - | - | - | - | 0,25 |
Coupe de FranceФранция | 13 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 24,8 | 0,15 |
Antoine Valnet по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5 | 3,40 | 3,40 | 0,00 | 27,2 | 0,00 |
| 2025 | 19 | 4,37 | 4,21 | 0,16 | 29,0 | 0,11 |
| 2024 | 22 | 4,05 | 3,79 | 0,26 | 27,3 | 0,27 |
| 2023 | 23 | 3,15 | 3,10 | 0,05 | 26,1 | 0,22 |
| 2022 | 24 | 3,45 | 3,36 | 0,09 | 26,7 | 0,13 |
| 2021 | 20 | - | - | - | - | 0,15 |
| 2020 | 16 | - | - | - | - | 0,38 |
| 2019 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Статистиката на съдията Antoine Valnet обяснена
Antoine Valnet е съдия от Франция с 130 приключили мача в нашите записи, от 16 ное 2019 до 31 окт 2026. Те обхващат 3 състезания, най-често Ligue 2 (81).
В мачовете с официална статистика (85) средно има 3,72 картона на мач: 3,59 жълти и 0,13 червени. Това е с 0,26 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,98. В тези мачове домакините получават 1,65 жълти картона на мач, а гостите - 1,94. Средно има 27,3 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 25 в 130 мача с пълен списък със събития, 0,19 на мач.
Домакините са спечелили 34% от тези мачове, 29% са завършили наравно и гостите са спечелили 37%, при 2,31 гола на мач. През 2026 Antoine Valnet има 5 приключили мача, с 3,40 картона на мач. Следващият назначен мач е PAU - Nantes на 7 ное 2026.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


