Статистика на съдията Gal Levi
Картоните са от 19 мача с официална статистика.
Фауловете са от 19 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 127 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
5,37 картона на мач, с 0,27 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (5,10).
Въз основа на 19 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 43%
- Равен 28%
- Победа на госта 29%
2,45 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Gal Levi
Gal Levi по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Liga LeumitИзраел | 60 | - | - | - | - | 0,27 |
Ligat Ha'alИзраел | 49 | 5,37 | 5,16 | 0,21 | 26,2 | 0,16 |
State CupИзраел | 8 | - | - | - | - | 0,25 |
Toto Cup Ligat AlИзраел | 8 | - | - | - | - | 0,00 |
Super CupИзраел | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Europa Conference League | 1 | - | - | - | - | 2,00 |
Gal Levi по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | - | - | - | - | 1,00 |
| 2025 | 13 | 6,00 | 5,57 | 0,43 | 31,6 | 0,15 |
| 2024 | 23 | 6,25 | 6,25 | 0,00 | 26,3 | 0,09 |
| 2023 | 25 | 2,50 | 2,25 | 0,25 | 16,5 | 0,16 |
| 2022 | 24 | - | - | - | - | 0,25 |
| 2021 | 20 | - | - | - | - | 0,25 |
| 2020 | 20 | - | - | - | - | 0,35 |
Статистиката на съдията Gal Levi обяснена
Gal Levi е съдия от Израел с 127 приключили мача в нашите записи, от 27 авг 2020 до 15 авг 2026. Те обхващат 6 състезания, най-често Liga Leumit (60).
В мачовете с официална статистика (19) средно има 5,37 картона на мач: 5,16 жълти и 0,21 червени. Това е с 0,27 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 5,10. В тези мачове домакините получават 2,53 жълти картона на мач, а гостите - 2,63. Средно има 26,2 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 28 в 127 мача с пълен списък със събития, 0,22 на мач.
Домакините са спечелили 43% от тези мачове, 28% са завършили наравно и гостите са спечелили 29%, при 2,45 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.





