Статистика на съдията Snir Levi
Картоните са от 30 мача с официална статистика.
Фауловете са от 30 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 151 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
5,48 картона на мач, с 0,57 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,91).
Въз основа на 29 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 40%
- Равен 28%
- Победа на госта 32%
2,75 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Snir Levi
Snir Levi по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ligat Ha'alИзраел | 98 | 5,62 | 5,31 | 0,31 | 24,5 | 0,29 |
Liga LeumitИзраел | 24 | - | - | - | - | 0,29 |
Toto Cup Ligat AlИзраел | 12 | - | - | - | - | 0,25 |
State CupИзраел | 8 | - | - | - | - | 0,25 |
UEFA Europa Conference League | 6 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 17,0 | 0,67 |
UEFA Champions League | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
UEFA U21 Championship - Qualification | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Youth League | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Snir Levi по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
| 2026 | 2 | 6,00 | 6,00 | 0,00 | 31,0 | 1,00 |
| 2025 | 14 | 5,60 | 5,40 | 0,20 | 33,2 | 0,14 |
| 2024 | 29 | 5,82 | 5,36 | 0,45 | 24,3 | 0,48 |
| 2023 | 28 | 5,15 | 4,92 | 0,23 | 20,3 | 0,25 |
| 2022 | 27 | - | - | - | - | 0,22 |
| 2021 | 28 | - | - | - | - | 0,32 |
| 2020 | 22 | - | - | - | - | 0,23 |
Snir Levi: съдийски рекорд в числа
Snir Levi е съдия от Израел с 151 приключили мача в нашите записи, от 11 авг 2020 до 4 ное 2026. Те обхващат 8 състезания, най-често Ligat Ha'al (98).
В мачовете с официална статистика (30) средно има 5,50 картона на мач: 5,20 жълти и 0,30 червени. Това е с 0,57 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,91. В тези мачове домакините получават 2,60 жълти картона на мач, а гостите - 2,60. Средно има 24,3 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 45 в 151 мача с пълен списък със събития, 0,30 на мач.
Домакините са спечелили 40% от тези мачове, 28% са завършили наравно и гостите са спечелили 32%, при 2,75 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.







