Статистика на съдията Gavin Duncan
Картоните са от 17 мача с официална статистика.
Фауловете са от 17 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 118 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,47 картона на мач, с 0,31 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (3,78).
Въз основа на 17 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 41%
- Равен 29%
- Победа на госта 30%
2,88 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Gavin Duncan
Gavin Duncan по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
ChampionshipШотландия | 30 | - | - | - | - | 0,33 |
League OneШотландия | 30 | - | - | - | - | 0,33 |
PremiershipШотландия | 17 | 3,47 | 3,24 | 0,24 | 26,0 | 0,29 |
League CupШотландия | 15 | - | - | - | - | 0,33 |
League TwoШотландия | 15 | - | - | - | - | 0,20 |
Challenge CupШотландия | 7 | - | - | - | - | 0,57 |
FA CupШотландия | 4 | - | - | - | - | 0,75 |
Gavin Duncan по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 | - | - | - | - | 1,67 |
| 2024 | 17 | - | - | - | - | 0,18 |
| 2023 | 22 | - | - | - | - | 0,32 |
| 2022 | 22 | - | - | - | - | 0,32 |
| 2021 | 28 | 4,22 | 3,78 | 0,44 | 25,6 | 0,32 |
| 2020 | 25 | 2,63 | 2,63 | 0,00 | 26,5 | 0,36 |
| 2019 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Gavin Duncan: съдийски рекорд в числа
Gavin Duncan е съдия от Шотландия с 118 приключили мача в нашите записи, от 13 авг 2019 до 23 сеп 2025. Те обхващат 7 състезания, най-често Championship (30).
В мачовете с официална статистика (17) средно има 3,47 картона на мач: 3,24 жълти и 0,24 червени. Това е с 0,31 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,78. В тези мачове домакините получават 1,47 жълти картона на мач, а гостите - 1,76. Средно има 26,0 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 40 в 118 мача с пълен списък със събития, 0,34 на мач.
Домакините са спечелили 41% от тези мачове, 29% са завършили наравно и гостите са спечелили 30%, при 2,88 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.






