Статистика на съдията Iain Snedden
Картоните са от 11 мача с официална статистика.
Фауловете са от 11 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 117 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,55 картона на мач, с 0,64 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (3,91).
Въз основа на 11 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 40%
- Равен 21%
- Победа на госта 39%
2,76 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Iain Snedden
Iain Snedden по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
ChampionshipШотландия | 31 | - | - | - | - | 0,35 |
League OneШотландия | 25 | - | - | - | - | 0,32 |
League TwoШотландия | 22 | - | - | - | - | 0,27 |
League CupШотландия | 16 | - | - | - | - | 0,38 |
PremiershipШотландия | 11 | 4,55 | 4,18 | 0,36 | 19,8 | 0,36 |
FA CupШотландия | 7 | - | - | - | - | 0,29 |
Challenge CupШотландия | 5 | - | - | - | - | 0,20 |
Iain Snedden по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 | - | - | - | - | 0,17 |
| 2024 | 34 | 4,43 | 4,00 | 0,43 | 22,3 | 0,35 |
| 2023 | 33 | 4,75 | 4,50 | 0,25 | 15,5 | 0,33 |
| 2022 | 27 | - | - | - | - | 0,33 |
| 2021 | 11 | - | - | - | - | 0,36 |
Iain Snedden: съдийски рекорд в числа
Iain Snedden е съдия от Шотландия с 117 приключили мача в нашите записи, от 28 авг 2021 до 14 фев 2026. Те обхващат 7 състезания, най-често Championship (31).
В мачовете с официална статистика (11) средно има 4,55 картона на мач: 4,18 жълти и 0,36 червени. Това е с 0,64 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,91. В тези мачове домакините получават 2,18 жълти картона на мач, а гостите - 2,00. Средно има 19,8 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 38 в 117 мача с пълен списък със събития, 0,32 на мач.
Домакините са спечелили 40% от тези мачове, 21% са завършили наравно и гостите са спечелили 39%, при 2,76 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.






