Статистика на съдията Gavin Ward
Картоните са от 198 мача с официална статистика.
Фауловете са от 198 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 203 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,76 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (3,80).
Въз основа на 198 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 49%
- Равен 21%
- Победа на госта 30%
2,56 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Gavin Ward
Gavin Ward по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
ChampionshipАнглия | 161 | 3,70 | 3,57 | 0,14 | 21,7 | 0,12 |
League OneАнглия | 20 | 4,30 | 4,30 | 0,00 | 22,1 | 0,15 |
FA CupАнглия | 11 | 2,83 | 2,83 | 0,00 | 20,0 | 0,18 |
League CupАнглия | 6 | 3,00 | 2,83 | 0,17 | 22,8 | 0,33 |
League TwoАнглия | 5 | 5,60 | 5,60 | 0,00 | 24,2 | 0,00 |
Gavin Ward по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 9 | 3,67 | 3,56 | 0,11 | 22,2 | 0,33 |
| 2025 | 30 | 3,27 | 3,17 | 0,10 | 20,4 | 0,03 |
| 2024 | 29 | 4,03 | 3,79 | 0,24 | 22,1 | 0,24 |
| 2023 | 28 | 3,81 | 3,74 | 0,07 | 20,0 | 0,11 |
| 2022 | 35 | 3,69 | 3,63 | 0,06 | 20,9 | 0,11 |
| 2021 | 37 | 4,25 | 4,14 | 0,11 | 20,4 | 0,08 |
| 2020 | 31 | 3,61 | 3,48 | 0,13 | 27,2 | 0,16 |
| 2019 | 2 | - | - | - | - | 0,50 |
| 2018 | 2 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 18,0 | 0,00 |
Статистиката на съдията Gavin Ward обяснена
Gavin Ward е съдия от Англия с 203 приключили мача в нашите записи, от 5 яну 2019 до 31 окт 2026. Те обхващат 5 състезания, най-често Championship (161).
В мачовете с официална статистика (198) средно има 3,76 картона на мач: 3,65 жълти и 0,12 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,80. В тези мачове домакините получават 1,62 жълти картона на мач, а гостите - 2,03. Средно има 21,8 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 27 в 203 мача с пълен списък със събития, 0,13 на мач.
Домакините са спечелили 49% от тези мачове, 21% са завършили наравно и гостите са спечелили 30%, при 2,56 гола на мач. През 2026 Gavin Ward има 9 приключили мача, с 3,67 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.




