Статистика на съдията Oliver Langford
Картоните са от 197 мача с официална статистика.
Фауловете са от 197 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 200 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,66 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (3,78).
Въз основа на 197 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 40%
- Равен 27%
- Победа на госта 33%
2,63 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Oliver Langford
Oliver Langford по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
ChampionshipАнглия | 154 | 3,88 | 3,73 | 0,15 | 21,6 | 0,15 |
League OneАнглия | 16 | 3,38 | 3,38 | 0,00 | 23,8 | 0,00 |
League TwoАнглия | 15 | 2,87 | 2,73 | 0,13 | 21,4 | 0,13 |
League CupАнглия | 8 | 2,25 | 2,00 | 0,25 | 19,6 | 0,00 |
FA CupАнглия | 7 | 2,60 | 2,60 | 0,00 | 22,6 | 0,43 |
Oliver Langford по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 3,89 | 3,78 | 0,11 | 20,3 | 0,10 |
| 2025 | 27 | 3,30 | 3,15 | 0,15 | 19,5 | 0,07 |
| 2024 | 31 | 3,48 | 3,29 | 0,19 | 22,2 | 0,23 |
| 2023 | 34 | 3,33 | 3,15 | 0,18 | 20,9 | 0,03 |
| 2022 | 30 | 3,80 | 3,73 | 0,07 | 20,3 | 0,10 |
| 2021 | 36 | 4,11 | 4,06 | 0,06 | 21,8 | 0,11 |
| 2020 | 30 | 3,80 | 3,60 | 0,20 | 25,6 | 0,30 |
| 2019 | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
| 2018 | 1 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 22,0 | 0,00 |
Статистиката на съдията Oliver Langford обяснена
Oliver Langford е съдия от Англия с 200 приключили мача в нашите записи, от 5 яну 2019 до 7 ное 2026. Те обхващат 5 състезания, най-често Championship (154).
В мачовете с официална статистика (197) средно има 3,66 картона на мач: 3,52 жълти и 0,14 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,78. В тези мачове домакините получават 1,51 жълти картона на мач, а гостите - 2,01. Средно има 21,7 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 28 в 200 мача с пълен списък със събития, 0,14 на мач.
Домакините са спечелили 40% от тези мачове, 27% са завършили наравно и гостите са спечелили 33%, при 2,63 гола на мач. През 2026 Oliver Langford има 10 приключили мача, с 3,89 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.




