Статистика на съдията George Catalin Gaman
Картоните са от 59 мача с официална статистика.
Фауловете са от 59 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 100 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
5,25 картона на мач, с 0,61 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,64).
Въз основа на 59 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 38%
- Равен 28%
- Победа на госта 34%
2,20 гола на мач
Последни мачове, ръководени от George Catalin Gaman
George Catalin Gaman по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Liga IРумъния | 78 | 5,25 | 5,00 | 0,25 | 26,2 | 0,23 |
Liga IIРумъния | 16 | - | - | - | - | 0,25 |
Cupa RomânieiРумъния | 6 | - | - | - | - | 0,17 |
George Catalin Gaman по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 | 3,75 | 3,75 | 0,00 | 25,0 | 0,25 |
| 2025 | 10 | 5,11 | 4,78 | 0,33 | 27,7 | 0,30 |
| 2024 | 18 | 3,77 | 3,62 | 0,15 | 23,5 | 0,39 |
| 2023 | 17 | 6,29 | 5,71 | 0,57 | 25,6 | 0,18 |
| 2022 | 17 | 4,33 | 4,33 | 0,00 | 21,7 | 0,24 |
| 2021 | 18 | 5,90 | 5,70 | 0,20 | 28,1 | 0,11 |
| 2020 | 16 | 6,67 | 6,67 | 0,00 | 31,0 | 0,19 |
Статистиката на съдията George Catalin Gaman обяснена
George Catalin Gaman е съдия от Румъния с 100 приключили мача в нашите записи, от 20 сеп 2020 до 6 ное 2026. Те обхващат 3 състезания, най-често Liga I (78).
В мачовете с официална статистика (59) средно има 5,25 картона на мач: 5,00 жълти и 0,25 червени. Това е с 0,61 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,64. В тези мачове домакините получават 2,34 жълти картона на мач, а гостите - 2,66. Средно има 26,2 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 23 в 100 мача с пълен списък със събития, 0,23 на мач.
Домакините са спечелили 38% от тези мачове, 28% са завършили наравно и гостите са спечелили 34%, при 2,20 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


