Статистика на съдията Iulian Calin
Картоните са от 78 мача с официална статистика.
Фауловете са от 78 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 112 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,87 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (4,70).
Въз основа на 78 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 50%
- Равен 29%
- Победа на госта 21%
2,29 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Iulian Calin
Iulian Calin по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Liga IРумъния | 93 | 4,87 | 4,67 | 0,21 | 24,6 | 0,25 |
Liga IIРумъния | 15 | - | - | - | - | 0,20 |
Cupa RomânieiРумъния | 3 | - | - | - | - | 0,00 |
SupercupaРумъния | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Iulian Calin по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 6 | 4,00 | 3,80 | 0,20 | 23,0 | 0,17 |
| 2025 | 15 | 3,93 | 3,93 | 0,00 | 20,7 | 0,20 |
| 2024 | 14 | 5,92 | 5,58 | 0,33 | 24,3 | 0,50 |
| 2023 | 17 | 5,06 | 4,94 | 0,13 | 22,9 | 0,18 |
| 2022 | 16 | 4,40 | 3,80 | 0,60 | 23,4 | 0,06 |
| 2021 | 19 | 5,18 | 5,00 | 0,18 | 27,8 | 0,16 |
| 2020 | 25 | 4,93 | 4,67 | 0,27 | 29,1 | 0,32 |
Iulian Calin: съдийски рекорд в числа
Iulian Calin е съдия от Румъния с 112 приключили мача в нашите записи, от 13 сеп 2020 до 2 ное 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често Liga I (93).
В мачовете с официална статистика (78) средно има 4,87 картона на мач: 4,67 жълти и 0,21 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,70. В тези мачове домакините получават 2,19 жълти картона на мач, а гостите - 2,47. Средно има 24,6 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 26 в 112 мача с пълен списък със събития, 0,23 на мач.
Домакините са спечелили 50% от тези мачове, 29% са завършили наравно и гостите са спечелили 21%, при 2,29 гола на мач. През 2026 Iulian Calin има 6 приключили мача, с 4,00 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



