Статистика на съдията Georgi Davidov
Картоните са от 56 мача с официална статистика.
Фауловете са от 55 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 93 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
5,86 картона на мач, с 0,58 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (5,28).
Въз основа на 56 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 46%
- Равен 27%
- Победа на госта 27%
2,48 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Georgi Davidov
Georgi Davidov по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
First LeagueБългария | 71 | 5,91 | 5,53 | 0,38 | 28,8 | 0,21 |
Second LeagueБългария | 14 | - | - | - | - | 0,36 |
UEFA Europa Conference League | 5 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 19,0 | 0,00 |
CupБългария | 3 | - | - | - | - | 0,33 |
Georgi Davidov по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 4,00 | 3,00 | 1,00 | - | 0,00 |
| 2024 | 15 | 6,00 | 5,40 | 0,60 | 24,6 | 0,13 |
| 2023 | 18 | 6,07 | 5,64 | 0,43 | 25,5 | 0,17 |
| 2022 | 23 | 6,90 | 6,30 | 0,60 | 26,6 | 0,17 |
| 2021 | 16 | 6,18 | 5,91 | 0,27 | 28,4 | 0,50 |
| 2020 | 20 | 4,80 | 4,67 | 0,13 | 34,4 | 0,20 |
Статистиката на съдията Georgi Davidov обяснена
Georgi Davidov е съдия от България с 93 приключили мача в нашите записи, от 9 авг 2020 до 7 ное 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често First League (71).
В мачовете с официална статистика (56) средно има 5,86 картона на мач: 5,48 жълти и 0,38 червени. Това е с 0,58 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 5,28. В тези мачове домакините получават 2,41 жълти картона на мач, а гостите - 3,07. Средно има 28,6 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 21 в 93 мача с пълен списък със събития, 0,23 на мач.
Домакините са спечелили 46% от тези мачове, 27% са завършили наравно и гостите са спечелили 27%, при 2,48 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



