Статистика на съдията J. Kamphuis
Картоните са от 104 мача с официална статистика.
Фауловете са от 104 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 111 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,73 картона на мач, с 0,63 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (3,10).
Въз основа на 104 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 41%
- Равен 26%
- Победа на госта 33%
2,90 гола на мач
Последни мачове, ръководени от J. Kamphuis
J. Kamphuis по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
EredivisieНидерландия | 75 | 3,76 | 3,60 | 0,16 | 22,9 | 0,28 |
Eerste DivisieНидерландия | 24 | 3,75 | 3,54 | 0,21 | 25,2 | 0,21 |
KNVB BekerНидерландия | 6 | 3,50 | 3,50 | 0,00 | 21,3 | 0,17 |
UEFA Europa Conference League | 4 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 14,0 | 0,00 |
UEFA Champions League | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Europa League | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
J. Kamphuis по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 9 | 4,22 | 4,00 | 0,22 | 26,1 | 0,56 |
| 2023 | 13 | 3,83 | 3,58 | 0,25 | 20,0 | 0,15 |
| 2022 | 34 | 3,25 | 3,16 | 0,09 | 21,6 | 0,15 |
| 2021 | 27 | 4,13 | 3,96 | 0,17 | 24,3 | 0,11 |
| 2020 | 28 | 3,74 | 3,56 | 0,19 | 24,8 | 0,43 |
Статистиката на съдията J. Kamphuis обяснена
J. Kamphuis е съдия от Нидерландия с 111 приключили мача в нашите записи, от 13 сеп 2020 до 25 ное 2024. Те обхващат 6 състезания, най-често Eredivisie (75).
В мачовете с официална статистика (104) средно има 3,73 картона на мач: 3,57 жълти и 0,16 червени. Това е с 0,63 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,10. В тези мачове домакините получават 1,63 жълти картона на мач, а гостите - 1,93. Средно има 23,3 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 27 в 111 мача с пълен списък със събития, 0,24 на мач.
Домакините са спечелили 41% от тези мачове, 26% са завършили наравно и гостите са спечелили 33%, при 2,90 гола на мач. През 2024 J. Kamphuis има 9 приключили мача, с 4,22 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.





