Статистика на съдията Marc Nagtegaal
Картоните са от 164 мача с официална статистика.
Фауловете са от 164 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 175 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
2,56 картона на мач, с 0,70 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (3,26).
Въз основа на 164 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 48%
- Равен 21%
- Победа на госта 31%
3,14 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Marc Nagtegaal
Marc Nagtegaal по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
EredivisieНидерландия | 83 | 2,70 | 2,60 | 0,10 | 19,4 | 0,24 |
Eerste DivisieНидерландия | 72 | 2,30 | 2,30 | 0,00 | 20,6 | 0,17 |
KNVB BekerНидерландия | 10 | 3,43 | 3,29 | 0,14 | 26,1 | 0,10 |
UEFA Europa Conference League | 4 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 28,3 | 0,50 |
Tweede DivisieНидерландия | 3 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Europa League | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
Challenger Pro LeagueБелгия | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Marc Nagtegaal по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 23,0 | 0,50 |
| 2025 | 33 | 3,10 | 2,97 | 0,13 | 24,6 | 0,21 |
| 2024 | 32 | 2,93 | 2,87 | 0,07 | 21,6 | 0,25 |
| 2023 | 30 | 2,34 | 2,31 | 0,03 | 18,2 | 0,20 |
| 2022 | 27 | 3,17 | 3,13 | 0,04 | 19,3 | 0,22 |
| 2021 | 28 | 1,74 | 1,74 | 0,00 | 18,4 | 0,18 |
| 2020 | 21 | 1,80 | 1,75 | 0,05 | 18,7 | 0,05 |
Статистиката на съдията Marc Nagtegaal обяснена
Marc Nagtegaal е съдия от Нидерландия с 175 приключили мача в нашите записи, от 6 сеп 2020 до 15 авг 2026. Те обхващат 7 състезания, най-често Eredivisie (83).
В мачовете с официална статистика (164) средно има 2,56 картона на мач: 2,51 жълти и 0,05 червени. Това е с 0,70 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,26. В тези мачове домакините получават 1,18 жълти картона на мач, а гостите - 1,32. Средно има 20,4 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 35 в 175 мача с пълен списък със събития, 0,20 на мач.
Домакините са спечелили 48% от тези мачове, 21% са завършили наравно и гостите са спечелили 31%, при 3,14 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.






